Colon C Colon C men Colon C Light Colon C slim

Colon C - opinie

Jestem bardzo zadowolona!
Witam, polecam Colon C. Przez 5 lat męczyłam się z zaparciami i zatwardzeniami, stosowałam czopki glicerynowe różne herbatki itd, aż do momentu, kiedy lekarz od chorób metabolicznych zalecił mi stosowanie Colonu C. Początkowo, przez pierwszy miesiąc, myślałam że to nic nie daje, bo problem był nadal, ale że zakupiłam od razu 5 opakowań stwierdziłam że trzeba to teraz wykorzystać, bo szkoda wyrzucać. Po ponad miesiącu czasu stosowania zaczęło działać. Mogę powiedzieć, że w końcu wiem co to jest się porządnie wypróżnić. Colon C stosuję codziennie mimo, iż nie jest zalecane tak długie stosowanie z niego nie zrezygnuję (bo nie mam zamiaru wracać do męczarni którą przechodziłam kiedyś). Dodam, że stosuje go już jakieś 2 lata i waga mi się nawet bardzo zmniejszyła. JA JESTEM W 100 prc. ZADOWOLONA:)POLECAM
anka81

Nie przyzwyczją się
Nie ma takiej obawy.
doctor

A jak jelita się przyzwyczają?
Mam pytanie: Czy jak zacznę to zażywać, to czy będę musiała już zawsze? Obawiam się, że jelita się przyzwyczają, a potem bez Colonu to już ani rusz.. Co myślicie?
b.

Polecam wszystkim!
Dostałam kilka bezpłatnych próbek, spróbowałam i naprawdę jestem zadowolona. Pomogło. Polecam wszystkim.
Kas

Zależy od wyniku
Trudno cokolwiek radzić, gdyż nie znamy wyniku kolonoskopii!
Ma.

Pomoże?
Moim problemem są przewlekłe zaparcia. Byłam u lekarza, miałam robioną kolonoskopię, przepisane mam leki, które nie pomagają. Lekarze rozkładają ręce. Czy Colon C mi pomoże?
Sylwia

Trzeba do lekarza
Nie, konieczna jest wizyta u lekarza.
doctor

Colon dla 4-latki
Mam 4 letnią córkę, która ma problemy z kupką, wstrzymuję ją bo się bólu. Jak uda jej się wypróżnić, to z wielkim krzykiem, bo ją strasznie boli. Czy mogę jej podawać Colon C?
Alina

Jest rewelacyjny!
Ja używam Colon C od paru dni. Jest rewelacyjny, problem z wypróżnieniem zniknął...polecam!
Kasia G.

Najpierw do lekarza
Bólu brzucha z tygodniowym zaparciem nie pozostawiłbym bez konsultacji z lekarzem.
M.

Mam problem
Mam problem z wypróżnianiem. Boli mnie brzuch jak cokolwiek zjem, czuję że mam potrzebę, ale nie mogę tego zrobić, bo zalega to we mnie już od tygodnia. Czy Colon C mi pomoże?
Karolina

Idź do lekarza
Zdrowa osoba nie powinna mieć takich objawów po Colonie. Może cierpisz na chorobę wrzodową???
M.P.

Dlaczego mnie mdli?
Dlaczego po dwóch dniach brania Colonu C mam problemy z żołądkiem i mnie mdli?
Alicja

Odpowiedzi na pytania
Colon C Men można rozpuszczać tak w wodzie, jak i w sokach czy ciepłej herbacie. Można także - nie zmniejszając jego skuteczności - rozpuszczać we wszystkich jogurtach. Nie musi Pan jeść natychmiast po zastosowaniu Colonu. Także kolacji. Nie ma też minutowego limitu po jakim czasie po przyjęciu Colonu można zjeść posiłek - decyzja dowolna. Jeśli chodzi o przyjmowanie specyfiku jednocześnie Ibupromem - obowiązuje tu zasada ogólna: jednocześnie z Colonem można brać jedynie te leki, których przyjmowanie zaleca się podczas lub po posiłku. Leki zalecane na czczo bądź przed posiłkami przyjmujemy przed użyciem Colonu.
doctor

Kilka pytań
Mam kilka pytań. Po pierwsze: nie wiem JAK powinienem jeść Colon C Men. Czy rozpuszczać go w wodzie? W herbacie? W soku? Czy mogę wrzucać go do jogurtu truskawkowego? Czy mogę wrzucać go do jogurtu naturalnego? Czy koniecznie muszę jeść po nim posiłek? Czy jeśli nie jadam kolacji, a około 19:00 zrobię sobie jogurt naturalny z Colon C Men i potem popiję całość szklaną wody, to jestem zobligowany aby jeść kolację? Pewnie najlepiej przyjmować go z samą wodą, niemniej jeśli mam odruch wymiotny i jedynie daję radę z jogurtem, to mocno Colon traci na jakości/działaniu? Czy można Colon przyjmować z innymi lekami? Jeśli boli mnie głowa, a zjadłem Colon, to mogę wziąć Ibuprom bez żadnego problemu? Jak robię sobie Colon C Men rano to jak długo muszę czekać zanim coś zjem na śniadanie? Czy mogę popijać je ciepłą herbatą?
Marek

Potrzebna diagnostyka
Mam nadzieję, że Colon Pani pomoże, ale opis, wprawdzie skąpy, świadczy o konieczności diagnostyki przyczyn tak częstych wzdęć. Czy nie mamy do czynienia z zespołem jelita drażliwego? Z colitis? Wskazana kolonoskopia.
doctor

Co robić?
Chciałam zapytać czy Colon C to dobre wyjście. Wypróżniam się średnio 2 razy w tygodniu, często mam wzdęty brzuch (co wygląda nieestetycznie, bo jest jak balon) i robi mi się tak po każdym, najmniejszym kęsie czegokolwiek. Czy to może mieć coś wspólnego z rzadkim wypróżnianiem się? Jeśli tak, to czy wtedy C.C pomoże? Podpowiedzcie, bo nie wiem co robić już!
Zrozpaczona

Trzeba poczekać
Nie piję Colonu C zaraz po rozmieszaniu go z wodą. Czekam aż troszkę roztwór zgalaretowacieje.
Z.

Dołączam się
Oczywiście, dołączam się do osób chwalących działanie Colon C. W moim przypadku jest trochę trudniej, bo aby uzyskać skuteczne działanie C.C, muszę wykluczyć z diety chleb, ryby, ograniczyć ilość mięsa. Największym problemem są substancje dodawane do wędlin i innych prod.spożywczych. Już męczę się z moją dolegliwością /zresztą jest ona genetyczna/ około 30 lat. Gastrolodzy patrzą na mnie jak na histeryczkę, bo badania wychodziły zawsze dobre. Współczuję moim dzieciom i wnukom, bo też niestety ich takie dolegliwości czekają.
Zofia

Zmniejszyć dawkę?
Ja miałam taką samą sytuację jak Liv, rzadkie wypróżnienia, wzdęcia, zaparcia, teraz jest wszystko w normie! Biorę od miesiąca dwa razy dziennie płaską łyżeczkę przed śniadaniem i przed kolacją, czy mam zmniejszyć ilość na jedną łyżeczkę dziennie? Trochę się boję, że problem znowu powróci, a w tym momencie jestem niesamowicie szczęśliwa i nie chciałabym, żeby to się skończyło ;)
A.

Nie ma sensu
Nie ma sensu zmniejszanie dawki, jeśli ta jest efektywna.
doctor

Rewelacja!
Cierpiałam na zaparcia od dziecka. Próbowałam już wszystkiego, niestety żadne rozwiązanie nie było dość dobre. Kiedy zaszłam w ciążę i mój problem się spotęgował sięgnęłam właśnie po COLON-C i zdarzył się cud! Stosuję go od ponad miesiąca i wypróżniam się bez problemów co 1-2 dni (kiedyś to było co 4-7!) Szkoda, że odkryłam COLON-C tak późno. JEST REWELACYJNY!
Liv

Zawsze przed Colonem
Wszystkie leki należy zażywać przed przyjmowaniem Colonu, nigdy w trakcie, bo mogą się gorzej wchłaniać.
doctor

Co najpierw?
Ja przyjmuję Eutyrox i mam pytanie: czy rano przed śniadaniem najpierw zażyć "hormon tarczycy" czy Colon C?
Maria

Idź do lekarza
Może bierzesz jakieś leki i w tym tkwi problem... Myślę, że powinnaś pójść do gastrologa.
Marian

Coś nie tak?
Biorę Colon C łącznie już 5 dzień, po dwóch dniach mój brzuch był wzdęty , a stolca nie było. Postanowiłam zrobić 1 dzień przerwę i rano wypiłam specyfik.Pewnie wypiję jeszcze Normosan żeby w ogóle coś się ruszyło. Bardzo dużo piję wody i 3 razy w tygodniu chodzę na fitness , poza tym mam dużo ruchu przy małych dzieciach i jem jabłka!Więc co jest nie tak?
Kasia M

Najpierw systematycznie, potem doraźnie
Początkowo systematycznie, aż do unormowania stolców, następnie doraźnie - przy zapaciu.
doctor

Jak długo?
Mam pytanie - jak długo stosuje się Colon C? (tygodnie, miesiące, lata?). pozdrawiam
Alicja

Jak najbardziej
Nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować Colon w takim przypadku.
doctor

A po chemioterapii?
Czy można stosować Colon C jeśli zaparcia najprawdopodobniej spowodowane są chemioterapią?
Iza W.

Trzeba iść do lekarza
Colon stworzono do walki z zaparciami. Opisywane przez Pana dolegliwości mogą być spowodowane zespołem jelita drażliwego, ewentualnie innym zapaleniem jelita grubego. Uważam, że powinien Pan skonsultować się z gastroenterologiem. Colon C pomocny będzie jedynie w fazie zaparć.
M.P.

Jestem rozregulowany
Witam,zakupiłem ten produkt, ale jeszcze nie stosowałem. Moje pytanie: czy Colon C pomoże mi w regularnej pracy jelit? Nie mam problemu z wypróżnianiem się (dosyć szybki metabolizm) szczególnie po posiłkach, ale mam czasami bóle brzucha, czuję jego nadmierną pracę. Wiem że "jestem rozregulowany" ponieważ nie jadam regularnie posiłków ze względów na pracę... Również chciałem zapytać czy mogę stosować ten preparat z odżywkami białkowymi?
Wojtek

Nie od razu
Przewlekłe zaparcie nie ustąpi od razu. Należy uzbroić się w cierpliwość. Poza tym nie wiadomo, jakie są powody przewlekłych zaparć. Należałoby pójść do gastroenterologa, a może wykonać też kolonoskopię??
M

Jeszcze poczekać?
Stosuję Colon C od 3 dni i nic poza nadmiernymi wzdęciami nie zauważyłam. Kiedy preparat zaczyna działać? Muszę poczekać na efekty czy prawidłowo powinny być od razu? Dodam ze mam straszne problemy z zaparciami.
Kasia

Najlepiej oba
Przeciw wzdęciom najskuteczniejszy jest Espumisan. Można go stosować jednocześnie z Colonem, który głównie działa przeciw zaparciom.
doctor

Mam wzdęcia
Witam, mój problem polega na tym, iż mam wzdęcia i czuję się jakbym była "nadmuchana". Czy zażywając Colon C pozbędę się wzdęć? Bardzo proszę o odpowiedź
Marzena

Dlaczego nie?
Przecież herbatą też można!
Dorota

Dlaczego nie herbatą?
Dlaczego lepiej popić go wodą lub sokiem a nie herbatą?
Karolina

Można, ale...
Można tak zrobić, ale moim zdaniem należałoby zacząć od wizyty u lekarza.
Marek

A może naprzemian?
Dobrze, ale czy dobrym rozwiązaniem byłoby stosowanie Colonu C raz dziennie - na noc, a z rana brać nospe? Moją główną dolegliwością są wzdęcia i straszne burczenie, przelewanie w jelitach.
K.

To zależy
W postaci biegunkowej IBS - zespołu jelita drażliwego Colon C jest niewskazany, w fazie zaparć jak najbardziej.
doctor

Colon a nospa
Czy jest sens stosować, gdy nie mam zaparć, a nawet czasem zdarzają mi się biegunki? Mam ibs i biorę nospę, czy przypadkiem Colon C nie działa przeciwnie do nospy?
K.

Można
Nie ma przeciwwskazań
Marek P.

Choroba Basedowa
Czy mając chorobę Basedowa można przyjmować Colon?
Syla

Po konsultacji
Indywidualna decyzja, po konsultacji z lekarzem leczącym.
M.

Pomoże czy nie?
Choruję na wrzodziejące zapalenie jelita, ale nie mam biegunek tylko ZAPARCIA. Czy mogę stosować Colon C?
ola

Intensywne oczyszczanie
Usłyszałam o tym preparacie na pewnym wykładzie o zdrowiu. Choć nie doskwierały mi nigdy zaparcia, zdecydowałam się na jego wypróbowanie głównie ze względu na probiotyki i prebiotyki, które posiada. Zamierzałam tym środkiem odbudować florę bakteryjna jelit (która jest zwykle zniszczona przez np antybiotyki w zjadanym mięsie i nie tylko). Wiem, że jelito dla organizmu jest bardzo ważne, odpowiada bowiem min. za stan systemu immunologicznego, dlatego należy o nie dbać. Razem z moim partnerem stosujemy ten preparat od trzech tygodni. U każdego z nas są nieco inne odczucia. Ale na pewno wrażenie przebudzenia się jelit:)jakby z długiego snu:). Ja natomiast przeszłam ,po jakimś tygodniu stosowania intensywne oczyszczanie. Trwało to jedną noc, od tamtej pory nic takiego się już nie powtórzyło, ale niewątpliwie był to znak, że preparat działa i robi swoje. Wprowadzamy go wiec do naszej stałej diety.
Magdalena

Godny polecenia
Uważam ze preparat jest naprawdę godny polecenia, szczególnie gdy ktoś, tak jak ja, ma problem ze szczeliną odbytu.
zadowolony klient

Jak najbardziej
Moim zdaniem (jestem lekarzem) nie ma przeciwwskazań.
Marek P.

Po przeszczepie nerki
Jestem po przeszczepie nerki i mam problem z zaparciami i wzdęciami. Jak myślicie - mogę go stosować?
Iwona

Muszę wypróbować
Mam kłopoty z brzuchem, tzn. bardzo silne wzdęcia i inne problemy. Muszę wypróbować Colon C. Zobaczymy, czy pomoże.
Jola

Tak, można
Nie ma przeciwwskazań
doctor

Karmienie piersią
Czy można stosować Colon C podczas karmienia piersią?
Zuza

Polecony w aptece
Stosuję go już od kilku miesięcy, jestem zachwycona tym preparatem, męczyłam się od wielu lat, a teraz nie mam problemów. NIE polecił mi tego żaden lekarz, tylko pani w aptece, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna!
Mira

Dla mnie to ratunek
Nie chcę go reklamować, chcę tylko stwierdzić, że mnie pomaga bardzo skutecznie. W przypadku zażywania antybiotyków zwykle łapie mnie obstrukcja, a ta powoduje pęknięcie zabliźnionej szczeliny odbytu. Wówczas moim jedynym ratunkiem jest zażywanie Colonu. Dzięki niemu szczelina szybko się znowu zabliźnia i załatwianie się nie jest już taką bolesną katuszą.
Cierpliwy

Dobry preparat
Mnie pomógł. Właściwie już po drugim użyciu mogłam się normalnie wypróżnić!
Eriota

Colon a ciąża
Czy Colon C można bez żadnego problemu stosować‡ podczas ciąży?
Ola

Można
Tak, to produkt, który można przyjmować także w ciąży.
doctor

Zaczynam stosować!
Przeczytawszy wasze wszystkie pozytywne opinie zaczynam stosować Colon C! Mam nadzieję,że mi pomoże :)
Karola

W ciepłej, przegotowanej
najlepiej w ciepłej, przegotowanej wodzie. Pozdrawiam
Piotr

W zimnej czy ciepłej?
Witam, chciałabym się dowiedzieć, czy rozpuszczamy go w zimnej, czy w ciepłej wodzie?
maryś

Można z cukrem?
Mój mąż zaczął używać Colon C, ale widząc że nie może wypić samego z wodą, dodaje trochę cukru. Chciałabym zapytać, czy efekty będą takie same?
ewa

Lepiej sok
Pewnie tak. Mimo wszystko lepiej byłoby, by w miejsce cukru dodawał sok owocowy lub jeszcze lepiej warzywny.
marita

To zależy...
Zależy od przyczyny zaparcia, od leków jakie dana osoba przyjmuje, od współistniejących chorób. Zazwyczaj efekt jest widoczny w ciągu tygodnia. Jeśli nie, trzeba skonsultować się z gastroenterologiem.
doctor

Kiedy efekty?
Witam, zaczęłam stosować Colon C od soboty. Robię tak, jak jest napisane na opakowaniu - szklanka soku i łyżeczka czubata Colonu mieszam i od razu wypijam. Jak długo trzeba czekać na pierwsze efekty?
Dominika

Colon C plus dwa składniki
Colon C Men działa podobnie jak Colon C, został jednak dodatkowo wzbogacony o dwa składniki: ekstrakt z granatu (70% kwasu elagowego) oraz selen (drożdże selenowe), które skutecznie wspierają układ krwionośny, moczowy, a także odporność organizmu. To preparat stworzony z myślą o panach.
Olek

Colon C, a Colon C Men
Witam, stosuję Colon C z powodu braku błonnika, co zaburza pracę moich jelit. Czy Colon C Men ma podobne właściwości? Czym on się różni?
Marcin

Czekam na efekty!
Dopiero zaczęłam stosować czekam na efekty.
bet

Dziś go odkryłam
Właśnie dziś odkryłam Colon C i zamierzam stosować, gdyż mam duże zaparcia. Mam nadzieje ze pomoże.
Magda

Nic nie kosztuje
Nic nie kosztuje. Darmowa jest próbka i przesyłka także
red

Jaki koszt przesyłki?
wie ktoś ile kosztuje przesyłka przy darmowych próbkach?
Bob

w sprawie probek Colon C
Osoby zainteresowane otrzymaniem probek Colon C prosimy o podanie swojego adresu pocztowego mailem na: kontakt@colonc.pl
admin

Z dzieckiem do lekarza
Droga Pani, nigdzie nie jest napisane, że Colonem leczy się tasiemczyce.Poza tym pasożyty przewodu pokarmowego diagnozuje się nie rezonansem, a badaniem kału, ewentualnie treści żołądka czy dwunastnicy. Należy wiec zabrać dziecko do lekarza, który zleci stosowne badania i zaleci odpowiednie leki.
doctor

Problem u 3-latka
Moja przygoda z Colonem: kupiłam córce 3-letniej Colon, z powodu zaparć i tasiemców (pasożytów), które zostały wykryte na biorezonansie. Jeżeli rozumuję prawidłowo, to Colon pomoże usunąć zaparcia, które powstały z poskręcanych tasiemców. Sama też miałam już operację kolana, i wiem jak to jest nie wypróżniać się przez ponad 4 tygodnie. Planuję stosować teraz przez kilka tygodni i mam nadzieję że będzie poprawa.
Jadwiga z Sopotu

Nie powinien
Nie ma tego typu doniesień naukowych, producent też nie zgłasza takich zastrzeżeń, więc nie powinien mieć wpływu.
doctor

Jak z antykoncepcją?
Czy Colon C wpływa na działanie tabletek antykoncepcyjnych? Chodzi o to, czy posiada składnik, który by zmniejszał ich działanie?
Monika z Warszawy

do Patrycji:
Powinien tak właśnie działać.
doctor

Nie muszą
Nie musi być zauważalnych zmian w kale, natomiast samopoczucie ulegnie poprawie. Jednocześnie sugeruję rozważenie kolonoskopii, by nie przegapić istotnych problemów zdrowotnych, na przykład zapalenia jelita grubego...
M.P.

Nie zaparcia, ale ból
Nie mam problemów z zaparciami, ale często bolą mnie jelita i mam częste gazy. Czy pozbędę się złogów używając tego preparatu ? Czy zmiany będą zauważalne w kale?
Piotrek

Biorę tydzień i jestem zadowolona
Biorę Colon C już ponad tydzień i jestem zadowolona. Chciałam zapytać, czy przy regularnym i dłuższym stosowaniu rozmiękcza on tez kamienie kałowe i pomaga w ich usunięciu?
Patrycja

Jak z antykoncepcją?
Czy Colon C wpływa na skuteczność tabletek antykoncepcyjnych?
Jagna

Aż chce się żyć!
Choruję na jelito spastyczne i jestem po operacji rozlanego wyrostka. Miałam straszne bóle brzucha i problemy z wypróżnianiem oraz z biegunkami, nic mi nie pomagało, a lekarze non stop faszerowali mnie "chemią". Miałam już dosyć :( Czułam się jak zmęczona babcinka, a mam 28 lat! Kiedyś mój mąż przyniósł do domu reklamę Colonu C. Powiem, że byłam sceptycznie nastawiona -jakoś nie wierzyłam, że może mi pomóc. Dziś mija 2 tydzień, jak stosuje Colon C i ...działa !!! Codziennie się wypróżniam bez bólu i problemu, stolec nie jest już mocno zbity i twardy, brzuch boli mnie mniej i mimo, że wciąż dokuczają mi spazmy, to mam cichą nadzieje, że po dłuższym stosowaniu Colonu C być może i one miną. Polecam Colon C z całego serca ;) Colon C działa ,aż chce się żyć ;)
Nika

Colon C jest skuteczny!
Witam ! Mam szesnaście lat i ciągłe problemy. Zażyłam Colon C i pomogło
Lutka

Tylko temperatura pokojowa
W wodzie o temperaturze pokojowej, wszak wrzątek mógłby zabić szczepy pożytecznych bakterii w nim zawartych!
doctor

W czym rozpuścić Colon C
Colon C wymieszać w wodzie zimnej czy goracej ?
Gered

Wypróbuję na pewno
Dziękuję za darmową próbkę Colonu C. Przyda się, jeszcze nie próbowałam, bo na razie nie ma takiej potrzeby, ale gdy będę miała problemy wypróbuję na pewno i napiszę - jak lek zadziałał. Pozdrawiam
Jenni:)

Jest skuteczny!
4 lata temu zaczęły się u mnie zaparcia... męczyłem się z tym. Kolega polecił mi Colon C. Zamówiłem darmowe próbki i po 2-3 dniach zaparcia zniknęły. Od 3 lat codziennie rano wsypuje 2 łyżeczki Colonu do szklanki, zalewam woda, mieszam i pije do polowy. Dolewam znowu wody i wypijam o końca. Czasem popijam jeszcze samą woda. Po zaparciach nie ma śladu!
goz80

Spróbuj!
Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz... Zazwyczaj Colon w takich razach bardzo pomaga!
Alicja

Czy objawy znikną?
Mam zespół jelita drażliwego - zaparcia gazy, wzdęcia, zgaga, odbijanie. Mam strasznie przez to twardy brzuch. Czy po zastosowaniu Colonu C brzuch będzie miękki i nie będzie boleć? I czy te objawy znikną? Kiedy?
IBS

Pasożytów nie usunie
Pasożytów Colon C nie usunie, należy iść do lekarza. Jeśli leki mają być brane na czczo to logiczne jest, ze Colon C bierzemy nie wcześniej niż godzinę po lekach.
M.P.

Kilka pytań
Biorę tabletki na czczo wiec jak mam je łączyć z Colonem C? I czy nie zaburzą mi ich wchłaniania? Męczę się też z pasożytami- czy Colon C mi pomoże w wygonieniu ich ????????
Aga

Zależy od przyczyny
Zależy od przyczyny zbyt częstych stolców.
A.

Często do WC
Ciekawa jestem czy Colon C reguluje pracę jelit, kiedy chodzi się zbyt często do WC?
Sławka

Darmowa próbka
Już o tym pisaliśmy. Proszę wysłać swój adres mailowy bądź numer telefonu na adres: kontakt@colonc.pl Skontaktujemy się z Panią i wyślemy darmową próbkę. To dotyczy także innych osób, które mają kłopot z uzyskaniem próbki Colonu C. Pozdrawiam
Admin

Próbka
Witam ,czy można dostać darmową próbkę preparatu Colon C i czy dostawa też jest za darmo?
P.

Do lekarza
To jest pytanie do lekarza, u którego Pani się leczy...
M.

Proces nowotworowy i zaparcia
A jeśli ja mam stwierdzony rozsiany proces nowotworowy w zakresie narządów jamy brzusznej i także cierpię na zaparcia,to czy colon c uwolni mnie od nich w takim przypadku?
Jadwiga

Lepiej w kubku...
Nie, bo pęczniejąc nie w kubku, a w żołądku może dać bardzo przykre dolegliwości...
M.P.

Trzeba rozpuszczać?
Rozpuszczanie jest konieczne? Czy można po prostu włożyć do buzi preparat i popić całą szklanką wody?
Małgorzata z K

Trwalszy efekt
Przy gazach skuteczniejszy jest doraźnie espumisan, ale wraz z colonem może być trwalszy efekt.
Marek

Problem z gazami
Moim problemem są przede wszystkim gazy, nadmierna ich ilość. Najgorzej wieczorem, a pracuję też na noce, to jest straszne. Czy Colon C też mi pomoże?
Basia

W końcu trafiłam na Colon
Biorę od paru miesięcy tabletki, których skutkiem ubocznym są zaparcia. Nic na mnie nie działało, żadne błonniki, nic kompletnie. Biorę Colon C od 10 dni i on DZIAŁA!! Normalnie się załatwiam, nie czuję się ciężka. Jestem bardzo szczęśliwa. Super produkt. Polecam!
Ala z W.

Tyle, ile trzeba
Stosuje się tyle, ile jest potrzeba, efekt po kilku dniach. Rodzaj zaparć nie ma znaczenia, chyba że podłożem jest choroba organiczna powodująca niedrożność, wówczas nie powinno się stosować colonu.
M.

Chciałabym próbkę
Zamówiłam bezpłatną próbkę, ale do dziś do mnie nie dotarła. Gdzie można ją jeszcze zamówić?
Kasia

Jak długo stosować?
Jak długo można stosować Colon C i po jakim czasie zaczyna działać? Czy jest to zależne od rodzaju zaparć?
Katarzyna

Prosimy o kontakt
Niedawno o tym pisaliśmy. Proszę wysłać swój adres mailowy bądź numer telefonu na adres: kontakt@colonc.pl Skontaktujemy się z Panią i wyślemy próbkę. To dotyczy także innych osób, które mają kłopot z uzyskaniem próbki Colonu C. Pozdrawiam
Admin

Dla profilaktyki
Działa super, biorę co jakiś czas dla profilaktyki i smakuje jak pieczarki
Artur Puławy

Czuję się świetnie
Kupiłam Colon C. Nie mogę w to uwierzyć, pomógł mi natychmiast, tzn. rano już czułam efekty.Używam go już przeszło tydzień, wyleciały ze mnie wszystkie kamienie kałowe i stare złogi, a rano czułam jak przemieszcza mi się wszystko w brzuchu. Ja natomiast czuję się świetnie.Lekarze nie wspominają o tym ponieważ nie mają w tym interesu. Polecam wszystkim.
Barbara

Prosimy o kontakt
Proszę wysłać swój adres mailowy bądź numer telefonu na adres: kontakt@colonc.pl Skontaktujemy się z Panią i wyślemy próbkę. To dotyczy także innych osób, które mają kłopot z uzyskaniem próbki Colonu C. Pozdrawiam
Admin

Oczywiście!
Oczywiście, że tak
Marek

Co z lekiem na zgagę?
Witam,mam pytanie. Rano na czczo przyjmuję lek na zgagę Lantrea. Czy po tym leku mogę zażyć Colon C?
Iwona

Zamawianie próbki
Witam. Zamawiałam parę tygodni temu próbkę COLON C, ale do tej pory jej nie otrzymałam. Na moja znajomą preparat ten zadziałał idealnie i chciałabym się przekonać, czy na mnie też zadziała. Próbując zamówić próbkę ponownie otrzymałam tylko informację, iż na ten adres próbka została już wysłana. Czy naprawdę można zamówić taką próbkę? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Ania

Trzeba spróbować
Powinien, o ile organizm nie uzależnił się od senesu. Trzeba spróbować
Red

Senes na Colon?
Od roku biorę tabletki przeczyszczające typu senes.Chciałabym dowiedzieć się, czy jak je odstawię, to Colon C pomoże wyregulować prace moich jelit?
Kamila

Czyści niczym szczotka
Zaczęłam używać Colon C dwa dni temu, po prostu efekt po 1 dniu niesamowity. A dziś byłam w toalecie aż 5 razy :)) Czyści niczym szczotka, wymiata wszystkie brudy, walczę z kg i od razu czuję się lżejsza.Wcześniej brałam bisakodyl ale miałam bóle brzucha po tych tabletkach MASAKRA, a Colon C jest super,naprawdę POLECAM :)
Asia 28

Jak najbardziej
Oczywiście, że tak!
doctor

Mam kamienie i wzdęcia
Mam kamienie w woreczku, oprócz tego wzdęcia i kłopoty z wypróżnianiem. Czy mogę stosować colon?
malina

Jak wygodniej
Działa tak samo, która postać wygodniejsza, tę stosować
Pi

Proszek czy granulat?
Lepszy Colon C w postaci proszku, czy granulatu?
jotka

Ważne rozpoznanie
Zależy od tego, co rozpoznano w kolonoskopii.
M.P.

Po kolonoskopii można?
Czy Colon C można stosować w wypadku zaparć po kolonoskopii?
Regina

Naprawdę dobry
Naprawdę mi pomógł kiedy miałam problem z zaparciami.Od kiedy zaczęłam go używać nie mam z tym już żadnych problemów! Gorąco polecam!
Natalia

Standardowo
Odpowiadam:dawkowanie standardowe
M.

Alax na colon?
Zawsze miałam problem z zaparciami. Prawie całe życie brałam rzewień, a później alax. Kilka lat temu miałam zawał i biorę do tej pory kilkanaście leków, niektóre na czczo. Jak mam brać Colon C, bo chcę go zamienić z alaxem?
Ala

Nie zaszkodzi
Colon nie zaszkodzi, ale należy nadżerki dwunastnicy leczyć, poza tym przy wzdęciach pomocny jest espumisan, pozdrawiam
doctor

Stosuję i działa
Stosuję i działa, chociaż mam wzdęty brzuch, ale przynajmniej się wypróżniam. Mam nadżerki na dwunastnicy, czy to nie zaszkodzi?
anka

Polecam!
O Colonie C dowiedziałam się przypadkiem. Polecono mi go na regulacje pracy jelit, a że miałam z tym problemy od dziecka, pomyślałam, że nie zaszkodzi, jak spróbuję. Minęło 2 tyg. od chwili, jak go stosuję (biorę go tylko rano)... Moje jelita się oczyszczają ... wychodzą ze mnie takie niesamowite rzeczy, że tego nie da się opisać słowami (kamienie kałowe, złogi, którymi były oklejone moje jelita sprawiały, że nie miały siły sprawnie pracować). Ten środek jest niesamowity, działa jak miotełka, która wymiata wszystkie niepotrzebne rzeczy ze mnie. Dzisiaj wiem, że jest skuteczny i z czystym sumieniem mogę go polecić innym ;)
Irena ze Świebodzina

Dziękuję i polecam
Cierpiałem, na chyba kolkę jelitową ( po kawie i czekoladzie :), bo dwukrotne badania USG nie wykazały problemów w obrębie narządów brzucha. Bóle były dotkliwe, zatrzymanie gazów i zaleganie stolca. Stosuję od tygodnia preparat łącząc czasami z dietą bogatą w błonnik i efekt mile mnie zaskoczył ( mimo, że tylko ograniczyłem ulubione w/w używki ). Dolegliwości ustąpiły, a wypróżnienie jest regularne. Trzeba tylko pamiętać aby rozpuszczać w ciepłej/ nawet gorącej wodzie wtedy pęcznieje już podczas picia i tak 25 min. przed posiłkiem. Jestem zadowolony, dziękuję i polecam.
Andy, Łódź

Można, ale....
Tak, po okresie rekonwalescencji.
M

Po operacji
Czy można stosować Colon C po zabiegu usunięcia woreczka żółciowego? Byłam operowana 8 dni temu.
Zosia

??
Colon C łagodzi problemy z zaparciami. W przypadku colitis ulcerosa mamy raczej biegunki, wiec po co? Poza tym na pewno nie w zaostrzeniach choroby. W każdym innym przypadku jedynie po konsultacji z lekarzem.
Marek

Wrzodziejące zapalenie jelit
Czy osoba z wrzodziejącym zapaleniem jelit może brać colon c? czy to coś da?
anna

Redukuje dolegliwości
Poczytaj wpisy wcześniejsze, jest tam już o tym mowa. Pokrótce: pobudzając motorykę jelit (przyspieszając pasaż jelitowy - co oznacza przesuwanie treści pokarmowej oraz resztek trawiennych przez jelito) zmniejsza szansę na ich zaleganie w uchyłkach i ich tam fermentację.Redukuje więc dolegliwości związane z uchyłkowatością jelita.
M.

Przy uchyłkowości
Uprzejmie proszę o pilną opinię nt działania Colonu C w przypadku stwierdzonej uchyłkowatości jelita!!! Pozdrawiam wszystkich
Marcel

Co to znaczy?
Co to znaczy nic? Ile jest wypróżnień w tygodniu?
Marek

Trzeci dzień i nic!
Kiedy Colon C zacznie działać? Biorę go już trzeci dzień, obficie popijam wodą... i nic.
A.

Odwrotny skutek
Czytałam opinie, że jak się przesadzi z błonnikiem, to skutek może być odwrotny - czyli zaparcia. Ja po prostu nie wyobrażam sobie drugiego śniadania bez jogurtu z dodatkiem płatków i otrąb, stąd też moje pytanie.
Mi

Po co?
Nadmiar błonnika, w granicach rozsądku, nie szkodzi, tylko po co??
Kasia

Czy nie za dużo błonnika?
Czy przy stosowaniu Colonu C mogę dodatkowo spożywać otręby (1 czubata łyżka dziennie) plus mieszkanka płatków (2 łyżki dziennie) jako dodatek do jogurtu - czy to już będzie za dużo błonnika w menu? :) z góry dziękuję za odpowiedź!
Mi

Najpierw lekarz
Tak, ale najpierw proszę zwrócić się do lekarza, który zapisał IPP 40 z informacją, jakie są uboczne efekty stosowania tego leku. Pozdrawiam
Darek W.

Czy mogę przyjmować?
Muszę stale przyjmować IPP40 ze względu na zapalenie żołądka i nadkwasotę.Mam problemy z jelitami; wzdęcia,biegunki lub zaparcia,bulgotanie w brzuchu(na ulotce tego leku pisze że to częste skutki uboczne tego leku).Czy w związku z tym mogę przyjmować Colon C?
Sylwia

Trzeba na czczo
Uczulenie na jakikolwiek składnik preparatu jest wskazaniem do jego odstawienia. Poza tym, o ile ma działać, należy przyjmować go zgodnie z zaleceniami, wiec w przypadku Colonu na czczo. Inaczej efekt może być wątpliwy.
Jurek

Czy mogę przyjmować po jedzeniu?
Przed planowaną laparoskopią zaczęłam używać Colon C, żeby oczyścić jelita. Czułam się lżejsza i ogólnie lepiej, ale przez pierwsze kilka dni jakby nasiliły mi się zaparcia. Mąż natomiast wypróżniał się kilka razy dziennie, a potem okazało się, że ma alergię na babkę, więc nie wiem czy jest wskazane przyjmowanie Colonu w jego przypadku. Co do smaku musiałam mieszać z sokiem, żeby przełknąć. Nawet nie chodzi o smak, ale o konsystencję, od której mam odruch wymiotny. Jednak wierzę w działanie i przymierzam się do ponownego stosowania. Mam tylko problem - mam małe dziecko i nie mam czasu i pamięci, żeby przyjąć go na czczo. Czy mogę zjeść śniadanie i po jakimś czasie przyjąć Colon? Albo brać tylko przed kolacją?
Emila

Odpowiadam
Jestem lekarzem. Odpowiem na dwa ostatnie pytania. Po pierwsze: po Colonie C można schudnąć, ale bardziej skuteczny w tym przypadku będzie Colon Slim. Jeżeli chodzi o "Niezadowoloną": powinna Pani jak najszybciej skontaktować się z gastroenterologiem. Opisywane przez Panią objawy mogą, choć nie muszą, wskazywać na poważne schorzenie. Pozdrawiam
Marek

Jest gorzej
Wypróżniałam się jak królik, małe bobki, twarde, ale właściwie codziennie. Kupiłam Colon C, bo tak dobrze był reklamowany i sądziłam, iż to jest to, czego mi potrzeba. Niestety, od tygodnia tzn. od momentu, kiedy zaczęłam stosować Colon C, wcale się nie wypróżniam, a brzuch mam twardy i wzdęty. Piję dużo wody zgodnie z ulotką i nic. Może lekarz mi odpowie, czy powinnam udać się do gastrologa, czy cierpliwie czekać ,aż wszystko się ureguluje? Czy rzeczywiście jest taka szansa?
Niezadowolona

Czy schudnę?
Witam, mam pytanie - czy jeśli będę brała colon c przez jakiś czas mam szansę schudnąć? Jestem osobą dość otyłą i do tego ciężko mi jest wypróżniać się, ale nigdy nie myślałam, że to może być przyczyną nadwagi. Co radzicie??
agaa

Jak w instrukcji
W instrukcji użycia napisano: 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) - jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić. Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku. Z tego wynika, że po prostu po wsypaniu odpowiedniej dawki preparatu można dolać wody, bądź soku do wypełnienia całej szklanki.
Marek Cieślikowski

Ile płynu?
Kupiłam ten lek, ale nie pisze na nim w jakiej ilości płynu rozpuścić proszek. Proszę o rade, jak go zażywać
ewa

Na zaparcia i hemoroidy
Od kilku miesięcy walczę z hemoroidami, którym towarzyszyły non stop zaparcia. To powodowało niewyobrażalny ból. Colon C pomógł mi pozbyć się zaparć, a tym samym bólu związanego z hemoroidami. Z początku byłam bardzo sceptyczna do tego leku nastawiona, nie wierzyłam w jego działanie, ale naprawdę po zażyciu widać poprawę w funkcjonowaniu jelit. Polecam wszystkim, którzy mają problem z zaparciami. Colon C naprawdę działa.
Anka z Krakowa

Nie leczy, ale....
Colon C nie leczy uchyłkowatości jelit. Jednak ze względu na poprawę przepływu strawionego pokarmu przez jelita, może zmniejszyć dolegliwości związane z uchyłkowatością.
Darek, student medycyny

Co z uchyłkami?
Czy colon C pomaga przy uchyłkach jelit?
Marzena

To raczej nie Colon...
Moim zdaniem żołądek nie powinien boleć z powodu Colonu. Myślę, że najlepiej będzie, jak skontaktujesz się po prostu z gastroenterologiem.
Gosia B.

Ból żołądka
Biorę Colon C od kilku dni i na razie nie widzę żadnego efektu, a jedynie strasznie mnie dziś boli żołądek. Wszystko biorę jak należy, przed posiłkami, i popijam szklanką wody, a nawet i więcej. Czy powinnam go odstawić?
Marta

To zależy
Zazwyczaj już w pierwszym tygodniu stosowania Colon C daje pozytywny efekt. Niestety nie wiem, czy nie ma Pani jakichś problemów zdrowotnych tyczących przewodu pokarmowego, które poza stosowanie Colonu C mogłyby wymagać terapii farmakologicznej. Nie wiem też, co w Pani rozumieniu znaczy "jem normalnie". Na wszelki wypadek przypomnę, że w uporczywych zaparciach należy zrezygnować diety obfitującej w zbyt duże ilości pokarmów ciężkostrawnych, np. fast food, potrawy bogate w tłuszcze zwierzęce, czy produkty wytwarzane z białej mąki - te pokarmy długo zalegają w żołądku i jelitach - powodując zaparcia, wzdęcia i gazy. Dodam też, że Colon C można stosować długo bez obawy o „rozleniwienie” jelit czy reakcje alergiczne.
Andrzej K.

Dlaczego nie działa?
Mam problemy z wypróżnianiem, od tygodnia nie byłam w toalecie. Od czterech dni stosuje Colon C, pije około 2l wody dziennie. Jem normalnie. Czy nie powinien zacząć skutkować??
A.M.

Ja tak zrobiłam
Zrób przerwę i znowu zacznij brać. Ja tak zrobiłam i podziałało. Pozdrawiam
Ania

Zrobić przerwę?
Po 2 tyg przestał działać, mimo że stosowałam regularnie i zgodnie z instrukcją. Organizm się przyzwyczaił?Powinnam odstawić na trochę i znowu zacząć brać?
Lenita

Jak wolisz
Wszystko zależy od tego, jaką wolisz konsystencję. Im dłużej postoi - tym jest gęściejsze.Dla efektu zdrowotnego nie ma to żadnego znaczenia.
Piotrek W.

Jak to używać?
Piję Coloc C od 6 dni, ale jak na chwilę obecną nie wiedzę żadnej różnicy. Nie wiem dlaczego, może źle to rozrabiam? Na pół szklanki wody wsypuję 1 czubatą łyżeczkę Colonu C, mieszam i piję. I tu się pojawia moje pytanie. Colon C ma "postać" chwilę w tej szklance, żeby się zrobiła taka galaretka czy po prostu zamieszać i wypić? Oczywiście popijam dużą ilością wody. Poradźcie...
Kinga z Lublina

Serdecznie polecam
Od tygodnia stosuję ten preparat. Miałam często kłopoty jelitowe, zaparcia na przemian z biegunkami, wzdęcia, okropne bóle żołądka. Do tego, poprzez częste zaparcia, pojawiły się kłopoty z hemoroidami. Cierpiałam nieraz okropnie. Nawet zmiana diety nie bardzo pomagała. Słuchajcie, to naprawdę działa. Colon C jest wyjątkowym preparatem. Na mnie zadziałał właściwie po jednym dniu. Wypróżnienia następują codziennie, ale najważniejsze dla mnie jest to, że stolce są luźne. Nie wierzyłam w te wszystkie reklamowane preparaty, ale ten polecam z całego serca. Pozdrawiam
Agnieszka

Zapytaj lekarza
Uważam, że powinnaś udać się do lekarza. Być może potrzebne będą leki usprawniające pracę jelit. W twoim przypadku samo podawanie preparatów z błonnikiem może nie tylko nie pomóc, ale i zaszkodzić.
Student medycyny

Czy zadziała?
Jestem na wózku - mam "nieczynne" jelita. Zaczęłam stosować Colon C. Niestety, jak dotąd słabo pomaga. Jem dużo warzyw,owoców, piję dużo wody. Wzięłam już dwa opakowania. Czy Colon C zadziała?
Internautka

Dziękuję
Chcę podziękować za Colon C. Jeszcze do niedawna czułam się zgaszona, zmęczona i pełna jak balon. W ciągu dnia zbyt wcześnie traciłam energię, bolał mnie potwornie brzuch, czułam parcia, miałam bolesne kolki. Bardzo się tego wstydziłam, próbowałam coś z tym zrobić. Byłam sceptycznie nastawiona do Colonu C, ale dzięki kuzynce zaczęłam systematycznie go stosować. Po paru dniach przekonałam się, że naprawdę było warto, cena nie gra roli, a zdrowia się nie kupi i ma się jedno. Czuję się teraz lekka, cieszę się życiem i nie mam już brzucha jak balon.
KM z Bieżenia

Polecam
Od dwóch tygodni stosuję Colon C wg przepisu na opakowaniu, czyli 2 razy dziennie na pół godziny przed jedzeniem i popijam szklanka wody z miodem. Miałam duże zaparcia, wypróżniałam sie co trzy, cztery dni i do tego stosowałam różne środki: czopki glicerowe, zioła, tabletki. Bałam się, że to do niczego dobrego nie prowadzi. Szukałam w internecie pomocy, czytając różne artykuły. W taki sposób dowiedziałam się o Colonie C. Teraz wypróżniam się prawie codziennie , schodzą duże masy kały. Myślę że jest to idealny środek na zaparcia. Mam 55 lat i w moim wieku to może się zdarzać często. Narazie mam brzuch i jeszcze wzdęcia, chociaż jestem szczupła, ale to chyba minie. Z jelit usuwane są wszystkie strawione masy i chyba nic już nie zalega. Polecam
Jola K.

COLON SLIM A COLON C
Mam zaparcia a jednoczesnie chciałabym schudnac, czy moge z taką samą skutecznością stosować colon slim
rewis

Wpływ na watrobę
Czy colon c moze negatywnie wpływac na wątrobę
rewis

jak to rozrobic?:/
jedne opakowanie zuzyłam i nie wypiłam, ochyda, raz rozrobiłam z wodą i troszke soku, na dnie pozostały te grudki przeciez tego nie da sie wypic:( czy to z wrzątkiem sie rozrabia? wprawdzie ni popiłam napiszcie co dokładnie pisze na ulotce bo z probki nic mozna sie dowiedziec
sa

natychmiastowe działanie
Witam :) Stosuję Colon C od trzech dni - jest rewelacyjny! Wcześniej piłam najczęściej liść senesu, jadłam śliwki i popijałam dużą ilością wody, ale organizm się do tego przyzwyczaił i stosowanie tych "cudów" mi nie pomagało. Teraz przy colonie widzę natychmiastowe działanie! Jestem bardzo zadowolona, już poleciłam go mojej mamie :)
Martuśka

Możesz
Możesz zjeść śmiało z jogurtem, potem jednak koniecznie popij wodą
Bareee

z jogurtem?
czy moge jadac colon c z jogurtem a potem popic woda? to rozpuszczanie w wodzie mi nie podchodzi.
ktos

Bardzo mi pomaga.
Jest świetny! Bardzo mi pomaga.
Radek68

Dziś kupiłam Colon C
Dziś kupiłam Colon C.. a problem z zaparciami miałam od paru dobrych miesięcy. mam nadzieję, że pomoże, bo naprawdę nie mam już siły walczyć z tym problemem :(
internautka

Dzisiaj kupiłam Colon C
Od wielu lat cierpie na zaparcia i kolkowe bóle w prawej, dolnej części brzucha.Byłam kiedyś u gastrologa i bez żadnych badań powiedział, że to zespół jelita drażliwego.Przepisał duspatalin i koniec.Tyle lat się męczę.Różna leki, zioła, czopki.Marny efekt.Dzisiaj kupiłam Colon C,może chociaż troche mi pomoże...
Magda z południowej Polski

COLON C
Wedlug mnie COLON C jest OK
EWA

lekka poprawa
Ja tez od 2 tygodni przyjmuje Colon C, 2 razy dziennie po 1 lyzeczce. Moze jest lekka poprawa ale jeszcze sie mecze, mam duze bole brzucha, bola mnie jelita itd. Czy moge zwiekszyc dawkowanie????
Justyna

mniejszą dawkę
czy mogę brac mniejszą dawkę bo mi działa za gwałtownie
ewa z barcina

witam was
ja stosuje colon co 2 tygodnie i chyba działa mi za mocno chodze do wc 3 razy dziennie i nie boli ale to troche za gwałtownie działa. sprobuje brać mniejszą dawkę
ewa z barcina

Rewelacja
Rewelacja,, a co ze mnie wychodzi.... szok, jak moglam zyc bez COLON C ?? wielkie dzieki..
Anita z Soltau

odp: skuteczność
Przy Colon C nie ma takiej możliwości. Na stronie www.colonc.pl jest napisane "Colon C można przyjmować podczas kuracji antybiotykowej, bo preparat nie wchodzi w interakcje z lekami. Po zakończeniu terapii stosowanie Colon C jest wręcz wskazane, gdyż odbudowuje on wyjałowioną florę bakteryjną przewodu pokarmowego.". Colon C poza tym jako jedyny preparat z błonnikiem zawiera prebiotyki i probiotyki, które łącznie z błonnikiem szybciej oczyszczają jelita. A czystsze jelita to i lepiej wchłaniane leki.
Zofia

skuteczność
Słyszałam,że wszystkie preparaty z błonnikiem zmniejszają skuteczność działania innych przyjmowanych leków
lilajo@wp.pl

sokiem ok :)
Też miałam problem ze zmuszeniem się do picia Colonu. I fakt z sokiem ok :) i musiałam mieszać tak długo, aż się te grudki rozpadły, bo to stanowiło ten nieprzyjemny problem. Wcześniej tylko trochę zamieszałam i było okropne. teraz jest ok. Martwi mnie fakt, że dalej jestem wzdęta :( mam nadzieję,że to minie.I z wc korzystam też rzadziej niż przed zastosowaniem Colonu. Kiedyś 3-4 razy, teraz 1-2 razy. Piję bardzo dużo. Hm......
Dorota

Pij z sokiem
Możesz pić z wodą z sokiem. Nie musisz pić Colonu tylko zamieszanego w wodzie. Ważne żeby popić drugą szklanką wody lub wody z sokiem.
Ada

Poradźcie
Poradźcie proszę, bo mam wielkie problemy żeby się zmusić do wypicia Colonu. Normalnie mnie naciąga, jest to dla mnie bardzo nieprzyjemne. I co teraz? A mam problemy ze wzdęciami. Już mam przerwę 1 dzień. RATUJCIE!!!
Danka z Bielska-Białej

dziękuje
dziękuje za przysłanie darmowej próbki Colon C. jestem przekonana teraz że jest to produkt skuteczny.
krystyna

:)
dzis kupiłam i jestem pełna optymizmu :):):) mój problem to czeste biegunki :(
joasia

witam
czy karmiąc piersią mogę stosowac colon c slim?
kinia

Colon
Colon nie powinien przeczyszczać, a za to powinien wyregulowywać pracę jelit. Lepiej popijać go wodą lub wodą z sokiem, a nie mlekiem lub herbatą.
Ada

Witam!
Witam! Mam 14 lat i zaczęłam stosować Colon C. Mam często problemy z biegunką i wzdęciami. Czy colon c można popić herbatą bądź mlekiem? Czy on może "przeczyścic"?
KR

:)
Po Colonie nie powinnaś mieć biegunki :) Colon nie jest środkiem przeczyszczającym :)
Gosia z Rzeszowa

?
Boje sie, ze po tym bede miala biegiunke!Jak Wy sie czuliscie po pierwszym uzyciu?
Niska

Złoty środek na zaparcie.
Złoty środek na zaparcie.Zażywam go już drugi miesiąc....rewelacja.Z powyższym problemem borykałam się wiele lat , nareszcie mam pełny komfort. Pojemnik trzymam na szafce ,przed zużyciem dobrze jest nim wstrząsnąć.Mieszam w szklance wody, drugą popijam powoli.Staram się wypić pół godziny przed śniadaniem (wypijam raz dziennie), to działa:).Wszystko co zawierało czekoladę oddawałam innym ,teraz ja zjadam :))).Reklama w telewizji mnie nie przekonała, ale opinia Wasza tak ... bardzo dziękuję.


ilość wody
To jest dokładnie opisane na opakowanie, na www.colonc.pl i tu w komentarzach. Szklanka z łyżką Colonu + szklanka na popicie powinna wystarczyć. Najważniejsze żeby nie za mało :)
Ada

w jakiej ilości wody?
Mam pytanie dotyczące użycia preparatu-w jakiej ilości wody należy rozmieszać tę łyżeczkę Colon C? dzięki za wszelkie info!
karolina

do konrado
Z tego co przeczytałam ze strony www.colonc.pl to Colon C czyści jelita z nagromadzonego śluzu przez co ułatwia wchłanianie substancji odżywczych
Gosia z Rzeszowa

Colon C
Czy Colon C zalepia jelita śluzem utrudniając wchłanianie składników odżywczych? Czy błonnik zawarty w Colon C utrudnia wchłanianie składników odżywczych?
konrado5

dolegliwości zupełnie ustąpiły
Jeszcze nie mam bo dopiero zacząłem zażywać.Od swoich wiarygodnych znajomych wiem jednak,że po przyjmowaniu COLONU dolegliwości związane z zaparciami zupełnie ustąpiły.Skłoniło mnie to do zakupu i zażywania preparatu.
Ryszard

naprawdę polecam
Dopiero 3 dzień a ja już widzę efekty ;) Żadnych bólów brzucha, wzdęć i problem zaparć zaczyna mijać. Może wśród tylu opinii nie będę oryginalna ale... naprawdę polecam, bo warto! ;)
Maria

Do Marii
Moim zdaniem lepiej nieco wcześniej niż później. Colon ma wtedy czas by zacząć "szorować" jelita zanim w żołądku pojawi się śniadanie :)
kachna

pół godziny czy później?
Kupiłam, właśnie wróciłam z apteki. Po przeczytaniu wszystkich pozytywnych opinii jestem pełna optymizmu że moje problemy wreszcie się skończą. Zastanawiam się tylko, jeżeli chodzi o przyjmowanie Colon C to przez szkołę ciężko mi wycyrklować dokładnie pół godziny przed posiłkiem i zastanawiam się czy w razie czego lepiej go wziąć nawet trochę wcześniej niż te pół godziny czy później?
Maria z Wrocławia

Colon
To że jest napisane na opakowaniu że Colon ma być trzymany w lodówce to jest to tylko taki wymóg :) Nic się nie stanie jak będziesz go trzymać w szafce.
Iza

nieszczelne?
Colon C nie jest lekarstwem tylko suplementem diety :) Moje opakowania są w porządku - szczelne :)
Ada

uwaga!
pojemniki 90+10g są nieszczelne. Po zerwaniu opaski jest duzy luz pomiędzy wieczkiem a zbiornikiem. Prowadzi do do zawilgocenia lekarstwa trzymanego w lodówce, ogranicza jego świeżość.
aa

Naprawdę skuteczny!
Colon c jest naprawdę skuteczny. Jest to złoty środek na zaparcia.Polecam go wszystkim, którzy cierpią na problemy jelitowe.Przyjmuję go raz dziennie...rano, rewelacja. Podpis:
Anna S. Stargard szczec

Slim i Hoodia
Ja myślę, że Colon Slim, bo on jest zalecany na odchudzanie. Ja też jestem na "odchudzaniu" i zamówiłam też taki preparat Hoodia, bo to on bardzo tłumi apetyt. Mam nadzieję, że za jakiś czas się wam pochwalę, ile kilo udało mi się zrzucić
Zośka

Któy odchudza?
Witam,który produkt Państwa zdaniem jest bardziej odpowiedni w diecie odchudzającej? Colon C czy Colon Slim?Zamawiałam już oba ale dopiero jestem podczas pierwszej kuracji i nie mam porównania a chcę kontynuować ponieważ czuje się świetnie. Pozdrawiam
Joanna

Poczekaj, zadziała
Colon nie uzależnia, tego jestem pewna! Albo może pijesz za mało wody, albo sypiesz za mało tego colonowego proszku, albo jest jakaś inna przyczyna. Rób tak jak na opakowaniu i będzie OK.
Zuza

Po przerwie
Niestety mój organizm się do tego przyzwyczaił i po miesięcznej przerwie gdy znowu zaczęłam brać Colon kompletnie mi nie pomaga.
a.

Bardzo dobry!
bardzo dobry preparat. Polecam wszystkim
bednarz88

Zaczynam
Witam...po przeczytaniu Waszych opinii czym prędzej pobiegłam do apteki.Zaczynam brać colon c od dzisiaj wieczorem.Za kilka dni odezwę się.
Anna S. stargard szczec

w sprawie wrzodów
Zawsze najbezpieczniej w takich wypadkach zapytać lekarza, tak myślę. Moim zdaniem jednak, w ostrych stanach zapalnych to raczej nie, bo wtedy to wszystko może podrażniać. Wiem, co mówię... Ale jak wrzody są niespecjalnie zaawansowane to jak najbardziej można, bo przecież Colon działa głównie w jelitach, zresztą jak go rozpuścisz w wodzie, to wytwarza się taka galaretka, czyli śluz, który dla śluzówki żołądka jest OK. Pozdrawiam
Mania

A wrzody?
a jak jest z chorobą wrzodową -czy colon nie zaszkodzi?przecież zawiera błonnik a w wielu opracowaniach pisze że właśnie błonnik jest przeciwwskazany przy wrzodach .no to jak to w końcu jest?
art

Tak mam
Nie wymyśliłam tylko tak mam. Dowodem są ostatnie dni. W piątek wstałam rano na uczelnię i poszło od soboty wolne i nic czwarty dzień. Wcześniej brałam Colon i było wszystko ok. powoli zaczęłam odstawiać, bo ile można regulować (tak zacił lekarz) i niestety zaparcia wróciły. więc 10 dni temu zaczęłam znowu stosować ale tym razem nie zaczęło pomagać. Diety nie zmieniłam odzywiam się zgodnie z zaleceniem lekarza.
ania

Rewelacja!
Dla mnie rewelacja zażywam dopiero miesiąc, szczerze nie wierzyłam że mi pomoże a mam problem od dawna z zaparciami.
Janka M.

do Ani
Aleś to wymyśliła! W wolne nie działa... Może po prostu odpuszczasz sobie i dlatego nie ma efektu. Ja zamawiam ma stronie internetowej i wcale nie płacę drogo. Może zamień aptekę na osiedlu na internetową?
Magda

w wolne nie działa...
U mnie wszystko jest ok gdy wstaję rano a jak tylko przyjdzie dzień wolny to nie ważne czy to jeden dzień czy 5 dni wolnego to i tak się nie załatwię... masakra. zaczynają się wakacje i nie będę się wypróżniać całe dwa miesiące?? Przecież to dramat, bo stosuję regularnie Colon ale jest bardzo drogi i jak ma mi nie pomagać w te "wolne dni" to podziękuję. ania
ania

Zimna-ciepła woda
Cześć ja zalewam wodą mineralną. Ona ma temperaturę pokojową i Colon aż tak bardzo mi nie gęstnieje. Robi się taka galaretka. A popijam szklanką i pól. Tak sobie sama dopasowałam sposób i dla mnie jest OK.Pozdrawiam
Karolina

Polecił mki gastrolog
Witajcie! Colon C polecił mi gastrolog na zespół jelita drażliwego. Zaznaczył, że na początku moje objawy (głównie wzdęcia) mogą się nasilić. Właśnie tak jest. Chciałam się zapytać czy nie popełniam błędu. Robię tak jak jest na opakowaniu, zalewam ciepłą wodą, wtedy zanim zdążę wypić całość napój gęstnieje, bo piję małymi łyczkami, następnie popijam szklanką wody. Czy moje postępowanie jest poprawne czy należy szybko wybić napój zanim zgęstnieje?
Kaja

U lekarza byłaś?
Ten poprzedni wpis to Twój, bo taki podobny? Zresztą nieważne, ale jak od 40 lat cierpisz z powodu bólu i skrętu jelit, to chyba to objaw jakieś choroby. Colon na pewno Ci nie zaszkodzi, ale moim zdaniem powinnaś swoje dolegliwości skonsultować z lekarzem.
Teresa

Skręty jelit
Mam 40 lat zaparcia czy colon c pomoże? biorę różne środki przeczyszczające, ból i skręty jelit nie dają mi żyć


Pewnie, że pomoże
Masz 40 lat, czy od 40 lat masz zaparcia? Tak czy siak jednak, Colon na pewno pomoże. Tylko stosuj się do tego opisu na opakowaniu. Ja go polecam wszystkim, którzy mają problemy z wypróżnianiem i nikt jeszcze żadnej reklamacji nie składał. Przynajmniej w aptece, w której pracuję Pozdrawiam
Teresa

Zaparcia od lat
Mam zaparcia 40 lat czy colon c mi pomoze
Cecylia J. z kalisza

Tarczyca
To lek na tarczycę, też go biorę. Dzwoniłam na infolinię i tam mi powiedzieli, że mogę brać, ale najlepiej w takiej kolejności: lek, a potem (po 15-30 min.)Colon. Tak robię i wszystko jest OK. Pozdrawiam wszystkich, którym Colon pomógł
Zuzanna

Colon i leki
Czy COLON C można stosować z lekiem Euthyrox N75
Borys

U mnie taniej!
A u mnie Colon C jest po 27zł !
Vic

A ja wiem!
Ale rozpuszczasz to w wodzie czy soku? Nie połykasz na sucho? Sama miałam taki problem i też mi się wydawało, że czuję coś jakby piasek i nawet złożyłam reklamację w aptece. I dostałam odpowiedź, nie pamiętam każdego słowa, ale mniej więcej chodziło o to, że łupiny babki płesznik, składnika Colonu, są poddawane obróbce (przemiałowi)tylko w minimalnym zakresie, żeby nie wyczyścić ich z błonnika. Dlatego czasami, jeśli babka płesznik została zebrana z ziemi bogatej w krzem, bo w jej łupinach mogą znajdować się śladowe ilości krzemionki. To Ci akurat nie zaszkodzi.
Grażyna

To nie piach...Widzę poprawę, ale...
Od niedawna stosuję Colon C, w wyniku poszukiwania dobrego naturalnego środka rozluźniającego po dolegliwościach poporodowych. Wcześniej miałam zalecony Dufalac. Bałam się go przyjmować długofalowo (nie jest to lek naturalny). Mam też wrażenie, że gdy przestałam z niego korzystać, to moje problemy się jeszcze bardziej nasiliły. Teraz popijam Colon C i widzę poprawę. Zastanawia mnie jednak, co on takiego zawiera, że trzeszczy między zębami jak piach??? A może właśnie piach. Po wypiciu mam też w ustach niesmak, zupełnie jakbym się nałykała kurzu. Nie jest to przyjemne. Bez dodatku soku - mordęga... Ale staram się przyzwyczaić.
Internautka

Dobre pytanie!
Też się nad tym zastanawiałem, ale nie pytałem. Czasami wypiję piwko albo i dwa i nic złego się nie stało. Colon działa bez zarzutu. Ja tam myślę, że nic, co w normie, nie zaszkodzi...
Remik

Colon i piwo
czy zażywając colon c można pić piwo? oczywiście w niewielkich ilościach...
Arturo

Czekam na efekty!
Witam! Dziś kupiłam sobie colon C-zobaczymy jakie będą efekty po tych opiniach sądzę ze będzie dobrze. Od roku próbuje sobie radzić z zaparciami- tysiące leków, tabletek przeczyszczających i nic -nie mówiąc ile mi poszło na to kasy. ciągle ten sam problem duży wzdęty brzuch i brak kału. Modle się żebym schudła miała normalny brzuch i codziennie chodziła się wypróżnić. Oczywiście do tego ćwiczę wiec z niecierpliwością czekam na efekty!!!pozdrawiam
Aneta

Mnie pomógł...
Cześć, miałam podobną historię. Przez całe lata nie wiedziałam, co to są zaparcia, ale potem choroba, leczenie antybiotykami i zaczęły się problemy z wypróżnianiem. Kiedyś moja mama kupiła w aptece Colon C, i chociaż nie wierzyłam, że mi pomoże, spróbowałam. Przez pierwszy tydzień trochę jakby lepiej, ale niewiele, tyle tylko, że nie chodziłam z baloniastym brzuchem. Teraz (biorę colon już trzy miesiące)czuję się dużo lepiej, wypróżnienia są regularne i co ważne chudnę i nie mam żadnych kłopotów jelitowych. Spróbuj, bo to naprawdę, przynajmniej dla mnie, ten Colon rewelacja. Wiem, że jest też Colon Slim, ukierunkowany i na jelita i chudnięcie. Popytaj w aptece albo poszukaj w internecie. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Marlena

Problemy z wagą
Od czasu kiedy z niewiadomego powodu (chociaż podejrzewam, że to kwestia antybiotyków) częstotliwość wypróżnień zmieniła się z dwóch dziennie do 3 tygodniowo - przytyłam 8 kg w 3 miesiące. Mam ogromne problemy z ujednoliceniem wagi. Nie chcę brać na stałe już żadnych leków, ani specyfików. Czy Colon C spełni swoją funkcję, ureguluje pracę moich jelit do stanu jaki miałam przed tym wszystkim i po odstawieniu nie będę mieć problemu zaparć? Po drugie: schudnę dzięki niemu? :) W moim przypadku, kiedy przytyłam, to nie tylko w brzuchu, ale potem stopniowo szło w pupę, ramiona, nogi twarz i szyję...
Pomóżcie..

lepiej się czuję
Biorę Colon 2 tyg i widzę wyraźną poprawę. Chociaż moje problemy jelitowe są wielkie ale i tak się lepiej czuję. Nie mam już takich okropnych gazów i chodzę do toalety raz dziennie. GORĄCO POLECAM!!!!
JOLANTA

Polecam!
Stosuję Colon C od dwóch tygodni. Miałam "ciężki" brzuch, zaparcia, biegunki na przemian, także wzdęcia. Po kilku dniach odczułam znaczną poprawę! Brzuch mam płaski ,wzdęcia ustąpiły, nie burczy mi w jelitach:) Początkowo zażywałam dwa razy dziennie po łyżeczce (nie po łyżce stołowej).Obecnie zażywam go tylko na pół godziny przed kolacją. Polecam wszystkim!
Lilianna

Colon C mi pomógł!!!
Zamówiłam kiedyś z tej strony darmową próbkę colon. Kiedy przyszła od razu spróbowałam.Po 2 dniach,bo na tyle starczyła próbka poczułam znaczną różnicę.Brzuch mnie w ogóle nie bolał,a ostatnimi czasy bardzo z tego powodu cierpiałam. Do tego objawy jelita drażliwego,coś okropnego. Po spróbowaniu colon c kupiłam już całe opakowanie i jak na razie nie mam żadnych problemów,nudności,zaparć,po prostu czuję się dużo lepiej. A dzięki zawartości błonnika poprawił się metabolizm.
Agnieszka K z Dzierzgonia

refluks
Witam, ja też cierpię na chorobę refluksową i biorę Colon (pytałam lekarza!). Jestem bardzo zadowolona z efektów!!!!!!!!!!
Zuza

Colon C a refluks
witam, czy przy refluksie można stosować COLON C? pozdrawiam
Lilianna

Spróbuję...
Przeczytałam wpisy. Wszystkie oczywiście. Jutro idę do apteki po Colon C. Trzeba spróbować i nie rezygnować, jeśli nie ma natychmiastowych efektów. Każdy organizm jest inny.
Małgosia

Wszystkim go polecam
Jestem stałą klientką A-Z Medica, zamawiam zwłaszcza COLON C (zdrowe jelita). Osobiście czuję się po nim wspaniale. Wcześniej używałam różnych środków, ale nie dawały żadnego rezultatu, tylko się nabawiłam rozstroju jelit i miałam częste biegunki lub zaparcia, czułam się fatalnie: jak napompowany balon. Często płakałam, krzyczałam, wpadałam w depresję, nie wiedziałam co mam dalej ze sobą robić, także w pracy miałam duże problemy. Pewnego dnia odwiedziłam moją ciocię Basię, siostrę mojej mamy i u niej na parapecie w kuchni zobaczyłam właśnie wasz COLON C. Spytałam, co jest w tym pudełku, a ciocia mi powiedziała, że to COLON C i że on uratował jej życie. Ciocia miała takie same problemy jak ja – to chyba dziedziczne, moja mama też je ma. Spisałam sobie nazwę z tego pudełka i jak tylko dostałam wypłatę, to natychmiast kupiłam ten preparat. Zażywam go już szósty miesiąc i czuję się wspaniale lekka, prawie jak piórko. Schudłam 3 kg, nie wpadam już w depresję, jestem uśmiechnięta i wesoła – to dzięki produktowi COLON C czuję się tak dobrze. COLON C polecam moim znajomym, koleżankom i kolegom z pracy, a przede wszystkim rodzinie. Tym listem chciałabym Wam bardzo podziękować za COLON C i obiecuję, że wypróbuję inne Wasze produkty. Wszystkim opowiadam o firmie A-Z Medica, bo naprawdę jesteście tego warci!
Sylwia T. z Bieżenia

Zmieniłam nawyki żywieniowe
Szukam w aptekach czasopism o zdrowiu. Lubię je czytać – zawsze wybieram jakiś lek czy suplement diety. Czytam innym członkom rodziny, dzielę się nowinkami, pokazuję zdjęcia i opisy produktów, zachęcam do kupna. W „Poradniku Zdrowego Człowieka” artykuły „Dobrze trawisz – masz się zdrowo” i „Żyjesz tak jak jesz” zmusiły mnie do zmiany nawyków żywieniowych. Kupiłam ProDigestin i COLON C [...]
Z podziękowaniem Janina K. z Krakowa

Moje życie zmieniło się na lepsze
Przez długi czas borykałam się z problemami jelitowymi. Objawy zespołu jelita wrażliwego – bo taką diagnozę, po wielu różnych badaniach, postawił mój lekarz rodzinny – dawały mi się bardzo we znaki, okropnie utrudniały mi normalne funkcjonowanie. Ciągle byłam zmęczona, dokuczały mi wzdęcia brzucha, biegunki naprzemiennie z zaparciami. Sumiennie stosowałam się do wszystkich zaleceń lekarza, przyjmowałam przepisywane leki, zmieniłam dietę, ale to wszystko nie dawało znaczącej poprawy, a jeżeli nawet – to na bardzo krótko. Któregoś dnia w aptece otrzymałam „Poradnik Zdrowego Człowieka”, w którym sporo miejsca poświęcono właśnie mojej chorobie. I w ten sposób dowiedziałam się o preparacie COLON C. Chociaż z reguły do reklam podchodzę sceptycznie, tym razem dałam się skusić, zwłaszcza że pani farmaceutka powiedziała mi, że od wielu klientów słyszała dobre opinie o Colonie. Dziś, choć nadal muszę przestrzegać diety, moje życie bardzo się zmieniło na lepsze. COLON C naprawdę działa, naprawdę jest skuteczny. Zażywam go od 4 miesięcy i z czystym sumieniem polecam go wszystkim, którym problemy jelitowe utrudniają życie.
Helena O. z Gdańska

COLON C i koniec kłopotów
Znajduję się, a właściwie znajdowałam, wśród wielu kobiet cierpiących na zaparcia. Od czasu, kiedy obejrzałam w telewizji reklamę preparatu COLON C moje kłopoty się skończyły. Przyjmuję go regularnie, a efekty są naprawdę bardzo dobre. Nie mam kłopotów z wypróżnianiem, mój brzuch jest płaski jak przysłowiowa deska, a do tego bardzo poprawiła mi się cera – znikły wszystkie wypryski. Namówiłam moją mamę, która ostatnio coraz częściej narzekała na wzdęcia brzucha, by zaczęła przyjmować COLON C. I pomógł. Dla nas to bardzo ważne, bo w naszej rodzinie były przypadki nowotworów jelita grubego, więc wszystko, co może nas przed tą chorobą uchronić, przyjmujemy z wdzięcznością.
Magdalena K. z Warszawy

Złoty środek na jelitowe problemy
W mojej rodzinie już od dawna jest taki zwyczaj, że z okazji imienin czy urodzin obdarowujemy się „zdrowiem”, bo wyznajemy zasadę, że gdy człowiek jest zdrowy, to jak nawet dokuczają codzienne kłopoty, znosi się je lepiej. I tak, zamiast pudełka z czekoladkami (bo i tak stale się odchudzam) dostałam od mojej babci COLON C. Grzecznie podziękowałam i zaczęłam regularnie stosować, zwłaszcza że na etykiecie opakowania przeczytałam, iż może być złotym środkiem na moje problemy z jelitami. Bardzo długo piłam różne przeczyszczające herbatki, byle tylko stracić na wadze choć parę dekagramów. W efekcie w brzuchu mi burczało, ciągle byłam głodna, a waga stała w miejscu. Moje jelita stale podrażniane, a jednocześnie rozleniwione środkami przeczyszczającymi, nie pracowały jak należy. Czyli zapędziłam się w kozi róg, jak mówi moja babcia. I stąd jej pomysł na COLON C. Fantastyczny pomysł! Dziś wiem, jak bardzo sobie, a właściwie swoim jelitom, szkodziłam. COLON to jest to, czego mój organizm potrzebował. Nie mam kłopotów z wypróżnianiem, waga powoli, ale systematycznie spada. Bardzo jestem mojej babci wdzięczna.
Katarzyna J. z Malinowa

Rewelacyjny środek
Colon C to nie tylko świetny środek regulujący pracę jelit, ale również pomoc po terapiach antybiotykowych jako odbudowa naturalnej flory bakteryjnej jelit. Przetestowałam Colon właśnie po antybiotykoterapii i efekt był natychmiastowy. Polecam gorąco!
Barbara z Czerska
Za: domzdrowia.pl


Najskuteczniejszy
Wspomaga pracę jelit, likwiduje problemy z zaparciami. Najskuteczniejszy preparat jaki dotychczas zażywałam (a próbowałam naprawdę wielu...). Polecam!
Agnieszka ze Złotoryji
Za: domzdrowia.pl


Bardzo Dobry
Polecam wszystkim osobom z zespołem jelita nadwrażliwego zmagającym się z wzdęciami, biegunkami i zaparciami. Rewelacyjnie reguluje perystaltykę jelit.
Joanna z Oławy
Za: domzdrowia.pl


Działa
Początkowo śmiesznie się go połyka, ale można się przyzwyczaić. Bardzo skuteczny.
Joanna z Krakowa
Za: domzdrowia.pl


Już nie boli
Od kilku miesięcy cierpiałam na częste bóle brzucha. Po zażyciu Colonu C dolegliwości te dość szybko ustąpiły. Szczerze go polecam, zwłaszcza, że to idealny sposób na płaski brzuch.
Barbara S. z Gdańska

A co z dziećmi?
Czy mogę go dawać 10-letniej dziewczynce?
Internautka

Dla dzieci też!
Też miałam takie pytanie, bo moja 11-letnia córka miała straszne kłopoty z wypróżnianiem. Dzwoniłam do dystrybutora i dowiedziałam się, że można, tylko trzeba o połowę zmniejszyć dawkę Colonu i pamiętać o tym, żeby pić dużo wody.
Jola z Gdańska

Polecam dla dziecka
Mam córkę w wieku 2 lat i kiedy przestała robić w pampersa zaczęły się problemy z nawykowymi zaparciami, usłyszałam o Colon C i spróbowałam – rewelacja. Dziecko już nie boi się robić kupki bo jest luźna no i nie boli. Gorąco polecam matkom w podobnych sytuacjach.
Internautka

Dla męża i dla mnie
Dopiero wczoraj kupiłam mężowi COLON C, ponieważ ma problemy jelitowe. Czytając opinie o nim jestem pewna, że pomoże. Pewnie skuszę się i ja!
ELA

A ja mam pytanie
Też zażywam Colon i jestem z niego bardzo zadowolona ale nie wiem jak długo można go stosować. Czy trzeba robić jakieś przerwy? Czy jak będę stosować zbyt długo to moje jelita nie będą potrafiły później same pracować? Bardzo proszę o jakąś odpowiedź.
Internautka

Colon nie uzależnia, tylko poprawia pracę jelit
Ja też miałam takie wątpliwości. Zażywam Colon już dawno i po jakimś czasie zrobiłam przerwę, bo wyjeżdżałam za granicę i zapomniałam go z sobą zabrać. Ale wszystko było OK., nie miałam kłopotów z wypróżnianiem. Gdzieś przeczytałam, że Colon nie uzależnia, tylko poprawia pracę jelit. I to pewnie prawda, bo ja czuję się dużo lepiej i już zapomniałam co to są kłopoty jelitowe. Ale jak wróciłam do Polski, to dalej zażywam Colon.
Magda

Kiedy rezultaty?
Ja mam problem ze wzdęciami i dopiero zaczęłam stosować Colon C. Jak długo muszę czekać na rezultaty, bo jak na razie to bez zmian?
Internautka

Bądź cierpliwa
To pewnie zależy od tego, jak długo dokuczają Ci te wzdęcia. Ale bądź cierpliwa, na pewno już wkrótce odczujesz poprawę. Wiem co mówię, bo sama miałam ten problem, ale już jest wszystko OK. Ani wzdęć, ani zaparć. Jak dla mnie to rewelacja!
Majka

Kiedy zacznie działać?
Mam pytanie...Po jakim czasie działa COLON C? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Internautka

To zależy...
Ja odczułam dużą poprawę po tygodniu, ale moja koleżanka, która mi o Colonie opowiedziała, już następnego dnia czuła, że jej jelita inaczej pracują. To pewnie zależy od tego, jak bardzo twoje jelita są obłożone złogami. Ale działa naprawdę.
Magda

ColonC a ciąża
Mam pytanie: czy Colon C można stosować w ciąży?
Internautka

Można stosować, ale...
Można i w ciąży, i potem – w czasie karmienia piersią. Jak byłam w ciąży pytałam o to swojego lekarza. Myślę, że też powinnaś zapytać. Bo wiesz, w ciąży lepiej samemu sobie niczego nie „przepisywać”.
Basia

Kiedy efekty
Mam pytanie...Po jakim czasie działa Colon C? Z góry dziękuję za odpowiedź
Internautka

U mnie zaczął działać już następnego dnia
To chyba zależy od organizmu. U mnie zaczął działać już następnego dnia, ale moja siostra powiedziała, że tak właściwie to dopiero po tygodniu poczuła, że jej jelita zupełnie inaczej pracują i nie ma kłopotów z wypróżnianiem.
Marek

A mnie boli żołądek
hmmmm, colon jest skuteczny, ale mnie po 4-ch dniach zażywania go zaczął boleć żołądek i musiałam go odstawić
Internautka

To chyba niemożliwe!
To chyba niemożliwe! Chyba, że zapominałaś o popijaniu colonu dodatkową szklanką wody. I ważne, żeby brać go przed posiłkiem (tak z 0,5 godziny) a nie po. Ja biorę już ponad rok i nigdy nie miałam kłopotów z żołądkiem.
Teresa

Colon C - po nim czuje się super
Ja również miałam problem z wypróżnianiem, nie pomagały nawet wszelkiego rodzaju herbatki przeczyszczające. Pani w aptece poleciła mi COLON C i przyznam z ręką na sercu że już po dwóch dniach wszystko wróciło do normy. Na dzień dzisiejszy kończę drugie opakowanie i na pewno jeszcze będę stosować COLON C, bo po nim czuje się super.
A.U. ze Słupska

Coś wspaniałego
Coś wspaniałego, próbowałam różnych środków na zaparcia i wzdęcia, dopiero Colon C pomógł mi poradzić sobie z tym problemem.
Internautka

Jestem w ciąży...
Jestem w ciąży, czy mogę zażywać Colon C?
aneta

Możesz, ale...
Możesz. Ja pytałam swojego lekarza (też jestem w ciąży i też miałam ten sam co ty problem) i on powiedział mi, że jak najbardziej tak. Jak chcesz się upewnić, to zapytaj swojego lekarza, wiesz jak to w ciąży: lepiej dmuchać na zimne...
Kaśka

Z Colonem C już pół roku
Z Colonem C jestem już od pół roku!!!! Jestem bardzo zadowolona z jego działania i polecam go wszystkim, którzy mają problemy z przewodem pokarmowym.
Ola

Nie działa
A na mnie on nie działa
Internauta

To niemożliwe
To niemożliwe, a jak długo przyjmujesz? Popijasz i bierzesz tek jak jest na zaleceniach? Jak wiem, że najważniejsze to popijać dużą ilością (ok. szklanki) wody. Spróbuj, na pewno będziesz zadowolony.
Magda

A co z katarem?
A jakie działanie ma ten preparat na katar, podrażnienia gardła?
Internauta

A co ma piernik do wiatraka...
Chyba nie przeczytałeś dokładnie, kiedy stosuje się Colon i dlatego nie wiesz, że nia ma nic wspólnego z katarem.
Sylwia

Czy pomoże schudnąć?
Czy Colon C wspomaga w jakimś stopniu odchudzanie?? Zwykle mam wydęty brzuch i twardy, nie mogę z tym nic zrobić, czy on mi pomoże na moje dolegliwości?
Internauta

Pewnie, że tak
Pewnie, że tak, bo reguluje trawienie, ułatwia wypróżnianie i na pewno poczujesz, że Twój brzuch jest „uwolniony”. Wiem, że można też stosować Colon Slim, specjalny na odchudzanie. I też reguluje trawienie. Powodzenia!
Maria

Ciągle mam wzdęcia
Ja stosuję już od 4 dni, ale np dziś rano wzięłam oczywiście od razu po przebudzeniu, potem zjadłam musli z ananasem (niestety z puszki) i dwa gołąbki z kapustę gotowaną. Przez cały dzień popijam wodę, ale mam tak wzdęty brzuch, aż mi źle. Nie chcę nic jeść bo boję się, że będzie gorzej. Czy to normalne? mam nadzieję, że nie po to kupiłam ten produkt, by dalej mieć wzdęcia?!
Internauta

U mnie jest OK
No tak, ale też sobie pozwoliłaś! I od 4 dni nie byłaś w toalecie, czy „zatkało” cię dopiero po tych gołąbkach z samego rana? Ja tam stosuję tak jak napisali na etykiecie i wszystko u mnie jest OK.
Zuza

Czy nie rozleniwią mi się jelita?
Czy po tym produkcie nie rozleniwią mi się jelita? Obawiam się, że jest to możliwe, i później bez spożywania tego produktu nie będę mogła się wypróżnić i ciągle zwiększać dawkę, A chyba nie na tym to polega? chcę doprowadzić jelita do porządku i zrezygnować z pożywiania.
Kokoszka

Na pewno nie!
Chciałaś chyba napisać, że chcesz zrezygnować ze spożywania Colonu, a nie z pożywienia? I nic się nie bój, bo Colon C ani nie uzależnia, ani nie rozleniwia jelit naprawdę. Wiem to po sobie.
Martusia

Czy przybiorę na wadze?
A czy dzięki Colon C można trochę przybrać na wadze? Jestem bardzo chuda przez biegunki i wszystko co zjadałam, przez mnie przelatywało. Proszę o odpowiedź
Internautka

Nie utyjesz
Biegunki to poważna sprawa. Powinnaś chyba przede wszystkim ustalić ich przyczynę. Myślę, że najlepiej wybrać się do gastroenterologa. Natomiast wiem na pewno, że Colon C nie powoduje tycia ani nie pomaga w przybieraniu na wadze. Zapobiega zaparciom, tzw. biegunkom podroznym i utracie swoistych bakterii przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii, radio- i chemioterapii.
Magda

Dla kulturysty?
Czy polecacie środek dla kulturysty przyjmującego dziennie 300g białek, głównie w postaci chudego mięsa, jaj, odzywek białkowych, duże ilości węglowodanów i umiarkowane tłuszczy. Czy kuracja może być cykliczna? Czy zalecacie stałą suplementację?
Internauta

Proponuję MacaVita
Proponuję Ci preparat MacaVita. Stanowi on oryginalną kompozycję przetworów trzech roślin – maca, quinoa i soję. Charakteryzuje się wysoką zawartością białek oraz premiksu witaminowego i składników fizjologicznie wspomagających (kreatyna i L-karnityna). Zawiera też aminokwasy: alaninę, argininę, kwas asparginowy, cysteinę, kwas glutaminowy, histydynę, glicynę, izoleucynę, leucynę, lizynę, metioninę, fenyloalaninę, prolinę, serynę, treoninę, tryptofan, tyrozynę i walinę, oraz niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (w tym kwas linolowy) oraz liczne makro- i mikroelementy. Preparat przeznaczony jest między innymi dla osób, których chcą bezpiecznie i fizjologicznie uzyskać przyrost masy mięśniowej w sposób kontrolowany. Zazwyczaj zaleca się 1–2 czubate łyżki stołowe (około 10–20 g) zmieszać z produktem mlecznym i wypić po głównym posiłku.
Internauta

Pomaga w odchudzaniu?
Z przeczytanych wypowiedzi można wywnioskować że Colon C pomaga w odchudzaniu??? a po jakim czasie już coś widać?? Czy mozna go stosowac np z innymi tabletkami odchudzającymi??? Proszę o odpowiedź. A i myślicie że jest to dobry preparat na odchudzanie czy lepsze te Xenny, Espumisamy, Activie???
Internautka

Pewnie, że tak
Pewnie, że pomaga, chociaż jak czytałam w Poradniku Zdrowego Człowieka (u mnie na osiedlu leży zawsze w aptece – za darmo można sobie brać) to na odchudzanie skuteczniejszy jest Colon Slim. Ale ten normalny też podobno jest dobry, bo czyści jelita. I chyba lepszy od innych, bo jest łagodny i nie uzależnia.
Martyna

Witam
Kupiłam sobie nie dawno Colon c, ponieważ nie pracują mi jelita, brzuch mam taki jak bym była co najmniej w 6 miesiącu ciąży, a wcale nie jestem! Pije go dopiero 2 raz i zobaczymy na ile mi pomoże!! Myślicie ze uda mi się zgubić ten cholerny brzuch który mi spedza sen z oczu!!!!!
Internautka

Uda się
Uda się, uda, zobaczysz. Doprowadzisz jelita do porządku i będzie OK.
Internautka

Sztuczne?
Tak sobie czytam te opinie i dochodzę do wniosku że są sztucznie wygenerowane. Wszystkie odpowiedzi są ładne składne i poukładane tak aby potencjalny czytelnik mógł łatwo znaleźć szukaną przez siebie informację
Pozdrawiam CopyWriter

Re: Sztuczne?
I co Cię tak przeraża? Sam piszesz, że odpowiedzi dostarczają szukanych informacji. To źle?
Też pozdrawiam

Czy można przedawkować?
Czy colon c można przedawkować, ile czasu można go brać?
Agnieszka z Warszawy

Re: Sztuczne?
Jak będziesz brała wg zaleceń na opakowaniu, to nie przedawkujesz. A brać go możesz tak długo, jak chcesz, albo jak długo potrzebujesz
Internautka

Burczy mi w brzuchu
Ja mam takie pytanie, bo mi strasznie burczy w brzuchu, cały dzień, i na pewno nie z głodu, do tego zdaża się zgaga czasami. Czy COLON C pomoże mi?
Internautka

Na burczenie powinno pomóc, ale ze zgagą to lepiej do lekarza
Spróbuj, Colon C na pewno ureguluje pracę jelit i powinno ustąpić burczenie w brzuchu. A zgaga? Zgaga może świadczyć np. o nadkwasocie, więc lepiej, jak w tej sprawie zasięgniesz opinii lekarza.
Internautka

Odchudza?
Czy Colon C działa odchudzająco?
Internautka

W pewnym sensie tak
W pewnym sensie tak, bo oczyszcza jelita, reguluje perystaltykę, ułatwia wypróżnianie. Dobry w odchudzaniu jest też Colon Slim.
Internautka

Naprawdę działa!
Preparat naprawdę działa, ja zniszczyłem narkotykami sobie jelita, długo płaciłem za moje błędy młodości. Teraz z colon c nie mam problemów z wypróżnianiem.
pozdro

Profilaktycznie
Czy Colon C można stosować jak nic mi nie jest - tak profilaktycznie?
Internautka

Pewnie, że tak.
Pewnie, że tak. On ma przecież, między innymi, dużo błonnika, który działa m.in. jak „miotełka”: wymiata z jelit złogi pełne toksyn. A oczyszczanie dobrze działa w każdym przypadku. To tylko jedna z korzyści, a uwierz mi, stosowanie Colon C ma ich wiele...
Internautka

Czy gotować?
Mam pytanie: czy COLON C można dodawać do jedzenia albo gotować go i jeść?
Internautka

Nie gotować
Z tego, co wiem, to jednak trzeba go rozpuścić w wodzie albo soku, zjeść i popić też wodą. Nie pamiętam proporcji, ale na opakowaniu wszystko jest napisane.
Internautka

Colon C tak jest EXTRA
Dodatkowo razem z Colonem połykam 1-2 łyżeczki otrębów zbożowych i popijam 0,5litra dobrej wody z sokiem. Picie jest bardzo ważne aby Colon i otręby jak najszybciej dostały się do jelit i tam pracowały(a nie w żołądku).Stosuję ten zabieg 2-razy dziennie na pół godz. przed jedzeniem a czasem stosuję a kolacji nie jem tylko piję sok lub jem jabłko. Poza tym żadnej diety-jem dosłownie wszystko a COLON i tak to wszystko pięknie przepchnie. COLON+OTRĘBY zadziałały u mnie po 4 dniach a u żony po 6-tak tak mieliśmy obydwoje takie silne zaparcia. Teraz chodzimy do "UBI" 1-2 razy dziennie z uśmiechem na twarzy- skończyły się te bóle porodowe w ubikacji. Mam 53 lata i już miałem czarne myśli(jakaś choroba)a tu taki prosty i skuteczny lek.
Pozdrawiam.!! Stach z Krosna

To świetny preparat
Bardzo dobrze, trzeba popijać, by suche otręby nie przedostawały się do jelit. U mnie też problemy się skończyły. To świetny preparat.
Internautka

Mam dwa pytania:
1.Czy Colon C można stosować po posiłku? (Na ulotce jest napisane, by stosować go przed, jednakże mój lekarz zalecił mi stosowanie go po posiłku.)
2. Czy w składzie Colonu C jest dziurawiec, bądź inny składnik osłabiający działanie środków antykoncepcyjnych?
Internautka

Odpowiedź
Lepiej stosować go przed, najlepiej przed śniadanie i przed kolacją, bo on też pomaga wypróżnienia. W składzie Colonu na pewno nie ma dziurawca i z pewnością nie osłabia działania środków antykoncepcyjnych, bo je też stosuje i jakoś w ciążę nie zachodzę.
Internautka

Nie działa
a na mnie to nie działa, zjadłam całe opakowanie to mniejsze i nic, a stosowałam się do zaleceń podanych na opakowaniu...
Internautka

A jesteś na diecie?
A inne środki na Ciebie działają? Może jesteś taka oporna, że nic cię nie ruszy. A może jesteś stale na diecie i nie ma co cię wypróżniać?
Internautka

Rewelacja
Rewelacja godny polecenia
Internautka

Popieram
Podzielam Twoją opinię, to jest coś czego stale szukałam i działa...
Internautka

naprawdę warto

Internautka

Extra. Dzięki za polecenie.

Internautka

a dlaczego mi nie pomógł?
a dlaczego mi nie pomógł?? zjadłam całe opakowanie i nic :(:( a stosowałam się do zaleceń
Internautka

U mnie na początku też nie działał
Cześć. Stosuje Colon od paru miesięcy i przypominam sobie, że na początku też czułam się tak jak ty, ale nie trwało to dłużej jak 3 miesiące, ale potem Colon uregulował mi wszystkie moje problemy. A właściwie jak nie miałaś kłopotu z zaparciami, to nie potrzebujesz brać tego preparatu.
Jagoda

COLON JEST SUPER
COLON JEST SUPER POMOGŁ MI SCHUDLAM 10 KG MIALAM ZAPARCIA KAZDEMU RADZE UZYWAC.
Internautka

Ja się nie odchudzam
Ja się nie odchudzam, ale zaparcia były moją bolączką i pomogło faktycznie.
Internautka

A karmiąc piersią?
Czy można stosować Colon C karmiąc piersią?
Internautka

Lepiej zapytaj lekarza
Chyba prościej jest spytać lekarza, ale myślę, że nie tak samo jak dzieci do lat trzech bez zgody lekarza nie powinny stosować takich „pomocników”.
Internautka

A co z antykoncepcją?
Ja mam pytanie odnośnie stosowania Colon C, w momencie gdy przyjmuję doustną antykoncepcję?
Internautka

Nie mam problemów
Biorę środki antykoncepcyjne podczas stosowania Colonu C i nic niepokojącego nie zauważyłam. A trwa to już 4 miesiące.
Internautka

Czy trzeba stosować regularnie?
Czy jeżeli zacznie się stosować Colon C, to trzeba to robić regularnie? Czy np. można go brać „okazjonalnie” kiedy pojawi się zaparcie?
Internautka

Nie mam problemów
Biorę Colon tylko wtedy, gdy mam problemy z wypróżnianiem się. Zawsze mi pomaga.
Internautka

Jak dawkować?
Skoro po 2 tygodniach można zmniejszyć ilość stosowanego prepararu o połowę, to lepiej jest brać go raz dziennie, czy też dwa razy, ale po pół łyżeczki?
Anna

Wypraktykuj
Ja stosuję Colon dawkując sobie 2 razy dziennie po połowie. Wypraktykuj, może i Tobie wystarczy też taka dawka.
Internautka

Nie chcę brać środków przeczyszczających
Cześć. Ja stosuje Coloc c od 2 tygodni. I nie działa, niestety. Już sama nie wiem co mam robić, colon c stosuje według zaleceń, pije dużo wody, zawsze dużo piłam, jem sporo warzyw, owoców, razowe pieczywo, kasze, unikam tłustego i słodkiego jedzenia, sporo się ruszam ( mam 3-letnie dziecko, wulkan energii, nie da posiedzieć). I zaparcia jak miałam tak mam. Brzuch wzdęty, twardy, mimo że jestem szczupła. Jestem zrozpaczona, bo chyba nie ma żadnego specyfiku. Jak już nie mogę dłużej wytrzymać łykam xenne, ale nie chce brać środków przeczyszczających dłużej bo to jest zamknięte koło.
Internautka

Skonsultuj z lekarzem
Chyba powinnaś skonsultować swój problem z lekarzem. Jeśli bierzesz Colon C wg wskazówek na opakowaniu, to powinien zadziałać. A branie środków przeczyszczających nie jest dobrą metodą na zaparcia, chyba że to są bardzo sporadyczne przypadki.
Magda

Polecam!
Colon C używam dopiero od 4 dni. Na mnie działa super. Nawet przeszły bóle brzucha i wzdęcia, raz zaparcia. Stosuję tylko 1 raz dziennie, wieczorem. Polecam.
Internautka

Super!
Super środek, u mnie zadziałał po 2 dniach.
Barbara

Colon dla dziecka
Czy mogę stosowa Colon C u 2,5 latka i jak długo? czy później jak go odstawie to dziecko będzie umiało się samo wypróżnić? proszę o odpowiedź.
Internautka

Colon dla dzieci
Moja lekarka powiedziała mi, że można (też miałam taki problem), ale w dużo mniejszych dawkach niż te dla dorosłych. Wiesz, ja tam jestem ostrożna i jeśli chodzi o dzieci, to lepiej zapytaj swojego lekarza, albo zadzwoń na infolinię tego Colonu. Ale na pewno (wiem, bo sprawdziłam!) nie uzależnia i jak go odstawisz, to nie będzie problemów.
Pozdrawiam Magda

Zespół jelita drażliwego
Choruję na zespół jelita drażliwego, nie mam zaparć tylko moje stolce są luźniejsze. Lekarz mi powiedział że moje jelita zbyt szybko się ruszają. tak się zastanawiam czy ten Colon C całkiem nie rozreguluje mi jelit, te wszystkie opinie mnie zachęcają do kupienia tego Colonu ale boje się ze będę miała rozwolnienie po nim. Co o tym myślicie?
Internautka

Do jelita drażliwego
Moja znajoma też miała to schorzenie i jak zaczęła stosować Colon C, to bardzo jej się poprawiło. Teraz wszystkim opowiada, że to naprawdę super środek, bo fantastycznie sobie uregulowała pracę jelit, poza tym przez ciągłe biegunki jej flora bakteryjna była wyniszczona, a w Colonie są probiotyki i prebiotyki i różne przyjazne bakterie. Naprawdę Ci polecam. I zawsze zresztą możesz zapytać lekarza, bo zespół jelita drażliwego to poważna sprawa.
Powodzenia, Krystyna

Jestem wdzięczna lekarce
Lekarka zaproponowała mi:
1.Colon C z Activią (codziennie przez 2 tyg.)
2.Pieczywo z żyta
3.Owoce (oliwki, jabłko) i warzywa!
4.Mięso w ograniczonych proporcjach
5.Woda mineralna 2 l dziennie ( wyeliminować napoje gazowane typu cola itp.)
6.Znaleźć w ciągu dnia taką samą porę kiedy moglibyśmy spędzić ją w toalecie i przyzwyczaić organizm, że teraz jest czas na wypróżnienie ;-)
7. Dodałabym, że oczywistą sprawą jest ruch. Poświęcić 5 min dla siebie np. robienie brzuszków.
Wskazane są również badania takie jak:
glukoza, alat, morfologia, tsh, kał-krew.
Polecam! Mi pomaga ;-) Jestem wdzięczna mojej lekarce za fachową pomoc.
Internautka

Colon C działa,
trzeba tylko pamiętać o dostarczaniu organizmowi dużej ilości płynów. I wcale nie musi to być czysta woda, której ja nie lubię. Rozmawiałam z lekarzem, który powiedział, że mogę pić wodę, herbatki owocowe, ziołowe, rozcieńczane soki.
Internautka

Mi nie pomaga?
Jem COLON C od 2 tygodni kłopoty moje się nie skończyły. Brzuch mój wygląda jak bym była w 3 miesiącu ciąży, twardy i duży (a nie jestem). Jestem osobą szczupłą i stosowałam COLON C według wskazań na opakowaniu. Co mam dalej robić?
Wioletta

Witaj,
Może nie popijałaś odpowiednią ilością płynu. Jak ja zaczęłam go stosować, to też mi się wydawało, że wystarczy popić tyle, żeby ten Colon przełknąć. Dzwoniłam wtedy do producenta na infolinię i tam mi powiedzieli, że ilość wody musi być większa (przynajmniej szklanka). I jeszcze jedna rzecz jest ważna: w ciągu dnia też trzeba pić sporo płynów. Jak się do tego zastosujesz, to na pewno Twoje problemy się skończą. Sama mam sporo znajomych, którzy są zadowoleni z Colonu i mówią, że nie mają żadnych problemów.
Powodzenia Ci życzę, Magda

Jak stosować?
Mam pytanie: jedną czubatą łyżeczkę Colonu C wsypać do jakiej ilości wody?
Internautka

Ja tak stosuję
Najlepiej – ja tak stosuję – łyżeczką Colonu C na ? szklanki wody a potem jeszcze popić 1 szklanką wody.
Internautka

Łączenie z innymi lekami
Zażywam lek ParoMerc którego działaniem ubocznym jest tycie. Czy można łączyć ten lek z Colonem C?
Grażyna z Warszawy

Możesz łączyć
Tak, możesz przyjmować Colon, ale po przyjęciu leku który stosujesz, zrób przynajmniej pół godzinną przerwę, zanim wypijesz Colon.
Internautka

Colon C i kawa
A czy można pić czarną kawę przyjmując Colon C?
Internautka

Colon C i kawa
Można, ale nie jako „popitkę” Colonu. Colon musisz rozmieszać z wodą i potem wodą popić.
Internautka

Jestem zachwycony
Jestem zdumiony jego działaniem. Oczywiście pozytywnie. Po jednokrotnym zastosowaniu poczułem efekt. A przyznam że byłem naprawdę zdesperowany bo inne środki dawały naprawdę baaardzo znikome rezultaty. Jestem zachwycony.
Internauta

Colon C czy lewatywa?
Czy Colon C oczyszcza jak lewatywa? czy to rodzaj detoxu? Dziękuję za odpowiedź.
Internautka

Colon C reguluje pracę jelit
Colon C reguluje pracę jelit, systematycznie stosowany sprawi, że żadna lewatywa nie będzie potrzebna. Colon „wędruje” przez układ trawienny i działa jak gąbka: wchłania toksyny, oczyszcza i odtruwa organizm.
Internautka

ZŁOTY środek
COLON C to ZŁOTY środek na zaparcia. 33 lata cierpiałam. Efekt był po dwóch tygodniach. POLECAM.
Internautka

Czy Colon C może spowodować niedobory minerałów?
Czy to prawda, że Colon C może spowodować niedobory niezbędnych w organizmie minerałów? Pewna znajoma po dłuższym stosowaniu Colonu trafiła do szpitala, bo tak się wyczyściła, że pozbyła się z organizmu minerałów. Przynajmniej ona i lekarze twierdzą, że to wina Colonu. Czy to możliwe?
Internautka

„Minerałowe” wyjałowienie przez Colon jest po prostu niemożliwe
Jeśli Twoja znajoma zażywała Colon C zgodnie z tym, co jest napisane na etykiecie, to nic takiego, jak piszesz, nie mogło się zdarzyć. Wiem, co mówię, bo w swoim otoczeniu mam kilka osób, którym Colon bardzo pomaga i zażywają go już dawno. Być może znajoma miała z jakiegoś powodu długotrwałą biegunkę, może poważnie przesadzała z Colonem, bo chciała się w ten sposób odchudzać... Nie wiem, może do tego brała jeszcze jakieś środki np. moczopędne... Wiesz, ludzie mają różne pomysły... Takie „minerałowe” wyjałowienie przez Colon jest po prostu niemożliwe. Ale jak we wszystkim: trzeba stosować się do zaleceń, które są na ulotce czy opakowaniu.
Pozdrawiam, Magda

REWELACJA!
Ten środek jest po prostu rewelacyjny!!! Dlaczego tak późno się o nim dowiedziałam??? Tyle czasu cierpiałam. Zażywam go dopiero kilka dni i to raz dziennie i moje życie stało się cudowne. W końcu nie mam brzucha jak bęben!!! To jest rewelacja!!!
Polecam!!!!!!!!!!!!!

Ja dopiero chce spróbować
Witam a ja dopiero chce spróbować. Zastanawiam się między COLON C i COLONIX. Ten drugi jest droższy dużo ale pomaga wydalić różne świństwa z jelit a nie wiem czy Colon C też to może?
Maria B. z Zabrza

Colon C działa fantastycznie
Szczerze mogę Ci powiedzieć, że Colon C działa fantastycznie. Gdzieś czytałam, że działa jak taka delikatna miotełka czyszcząca jelita.
Grażyna

Ile kosztuje colon c?
Ile kosztuje colon c? czy jest bardzo drogi? i na ile starcza takie opakowanie?
Internautka

Ile kosztuje colon c?
Cześć, ja płaciłam coś ok. 30 zł i starczyło mi opakowanie za trzy tygodnie.
Zofia

Czy to prawda, że colon c oczyszcza organizm?
Czy to prawda, że colon c oczyszcza organizm z pasożytów i innych świństw. Chcę pozbyć się tych stworów zamieszkujących u mnie na waleta. Jak to zrobić?
Martula

Wystarczy, że będziesz stosować Colon C wg wskazówek na opakowaniu
Wystarczy, że będziesz stosować Colon C wg wskazówek na opakowaniu. Gorąco polecam, sama go stosuję od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona.
Kaśka

Witam...mam takie same problemy jak większość...
Witam...mam takie same problemy jak większość... zaparcia wzdęty brzuch(czasem się śmieje z koleżankami ze jestem w ciąży) cierpię na ibs czasem mam takie zaparcia ze aż brzuszek boli. Po przeczytaniu tych opinii na pewno udam się jutro do apteki po Colon C oby mi pomógł, postaram się napisać jak na mnie zadziałał.
Internautka

Jestem pewna, że Colon C Ci pomoże
Jestem pewna, że Colon C Ci pomoże, mój mąż miał podobne problemy a teraz mu przeszły. Chwali Colon C przy każdej okazji.
Teresa

Ja na pewno jutro pójdę do apteki po colon c
Ja na pewno jutro pójdę do apteki po colon c, dużo o nim słyszałam oby mi pomógł.
Agnieszka

Bardzo dobry środek i działa.

Internautka

Na pewno spróbuje tego bo cierpię na ibs a słyszałam ze pomaga.

Internautka

Powodzenia! Z mojego doświadczenia wynika, że pomaga.

Aśka

Czytam te opinie i są bardzo zachęcające
Czytam te opinie i są bardzo zachęcające, tyle, że dotyczą głównie zaparć, a ja nigdy ich nie miałam, dręczą mnie natomiast wzdęcia brzucha i teraz nie wiem czy mogę na te moje wzdęcia zdecydować się na stosowanie tego preparatu, bo nie chciałabym pogorszyć swoich dolegliwości.
Internautka

Colon C przede wszystkim reguluje pracę jelit
Ale Colon C przede wszystkim reguluje pracę jelit i dzięki temu likwiduje wzdęcia. Spróbuj, na pewno Ci nie zaszkodzi.
Renata

Ja wiem, że colon c działa i to bardzo dobrze
Ja wiem, że colon c działa i to bardzo dobrze. Tylko trzeba pamiętać, że na każdego w innym czasie. Są osoby u których pierwszym zastosowaniu zadziałał, tzn. było wypróżnienie, inni muszą się uzbroić w cierpliwość i czekać kilka dni. Ważne tylko aby pić w ciągu dnia dużo płynów.
Internautka

COLON C cudowny środek
COLON C cudowny środek. Zażywam od 10 dni, już na drugi dzień mogłam swobodnie wypróżnić się. Burczenie w brzuchu oraz gazy ustąpiły po 7 dniach Czuję się lekko i cudownie. Polecam go wszystkim bez względu na wiek. Im wcześniej tym lepiej.
Ewa z Koszalina

Mam celiakę, jestem na diecie bezglutenowej
Mam celiakę, jestem na diecie bezglutenowej. Czy mógłbym brać Colon c mam wzdęcia i biegunkę?
Internauta

Celiakia nie jest w zasadzie przeciwwskazaniem do zażywania Colonu
Celiakia nie jest w zasadzie przeciwwskazaniem do zażywania Colonu. Ale spróbuj od mniejszych dawek (na przykład połowę zalecanej dawki).
Internautka

Nie spodziewałam się, że pomoże. A tu nagle ulga. Cudowne oczyszczenie
Colon c stosuję od niedawna. Nie spodziewałam się, że pomoże. A tu nagle ulga. Cudowne oczyszczenie, lekkość. Tylko pić trzeba więcej. A co ja w sobie miałam. Aż strach pomyśleć co jeszcze we mnie siedzi. Będę go stosować zawsze. Bardzo polecam!!!
Ania z Kielc

Ok, zgadzam się, że jest super, ale mam jeden problem
Ok, zgadzam się, że jest super, ale mam jeden problem. Biorę go już drugi tydzień i zaczął na mnie działać dość szybko, ale nie mogę pozbyć się gazów. Nie wiem czy tak ma być przez jakiś czas, czy mój organizm tak reaguje. Przyznam, że jest to dla mnie dość uciążliwe i nieprzyjemne. Ratuję się espumisanem, ale niewiele to pomaga.
Gośka z Warszawy

Na pewno nie Colon jest przyczyną powstawania gazów
Na pewno nie Colon jest przyczyną powstawania gazów. Jeśli już wcześniej miałaś ten problem, to po jakimś czasie – przy regularnym stosowaniu Colonu – ten problem też minie, ale trochę to potrwa. Może powinnaś uważniej przyjrzeć się swojej diecie?
Pozdrawiam i powodzenia, Internautka

Ja zaczęłam dwa tygodnie temu
Ja zaczęłam dwa tygodnie temu. Miałam wzdęcia, uczucie pełności, zgagę, bóle w nadbrzuszu, odbijanie - jeden wielki koszmar. Prócz tego nadkwasotę. Brałam od lat Ranigast, który już w zasadzie mi nie pomagał. Od ok. tygodnia widzę różnicę. Bóle zniknęły, jak i wszystkie w/w objawy prawie zupełnie. Czuję się zdecydowanie lepiej, brzuch nie jest taki wielki jak był, a stolce grube, obfite (wcześniej wszystko przelatywało przeze mnie). Polecam naprawdę wszystkim. Cieszę się, że jest coś takiego, jak Colon C i wcale nie jest przesadą chwalenie go. Mam zamiar kupić jeszcze ProDigestin. Cóż, nazbierałam w sobie tyle tego świństwa, że na pewno potrzeba czasu, żeby to wszystko z siebie wydalić. Wyczytałam gdzieś w necie, że rok złego odżywiania potrzebuje potem miesiąca leczenia podobnymi specyfikami typu Colon C, probiotykami, żeby organizm wyrzucił z siebie złogi odbudował florę bakteryjną.
Internautka

Dla mnie jest super
Dla mnie jest super! tyle ze nie wiem czy można, ale ja wypijam to tylko z mlekiem inaczej mi nie smakuje, a z mlekiem jest smaczne i na mnie działa!
Internautka

Mam pytanie czy colon C usuwa robaki z organizmu?

Internautka

Robaki to problem, który musisz skonsultować z lekarzem
Robaki to problem, który musisz skonsultować z lekarzem. Pewnie przepisze Ci specjalne preparaty.
Internautka

Jeśli używam środki antykoncepcyjne to mogę brać colon C i jak go wtedy przyjmować

Internautka

Możesz, bo Colon C nie wchodzi w reakcję z przyjmowanymi lekami

Internautka

Jak długo należy przyjmować Colon c?

Internautka

Colon C nie uzależnia, więc możesz go brać tak długo, jak tego potrzebujesz.

Internautka

Moim problemem są częste biegunki i ból w podbrzuszu
Moim problemem są częste biegunki i ból w podbrzuszu, a także wzdęcia przy okazji. To zespół jelita drażliwego. Czy w tej sytuacji COLON C pomoże mi ograniczyć luźność stolca i poprawi prace jelit?
Internautka

Colon C jak najbardziej może być stosowany w przypadku zespołu jelita drażliwego
Colon C jak najbardziej może być stosowany w przypadku zespołu jelita drażliwego. Złagodzi dolegliwości, ureguluje pracę jelit i ze stolcem nie powinno być kłopotów.
Internautka

Ja na początku miałam straszne problemy z brzuchem/jelitami
Ja na początku miałam straszne problemy z brzuchem/jelitami. Całe miesiące latania po lekarzach i nic! Różne preparaty nie pomagały! A ból ciągle powracał ! Ale mama poleciła mi Colon C... i czuję się o niebo lepiej! Polecam go, on naprawdę pomaga!
Internautka

Przereklamowany! Nie działa
Przereklamowany! Nie działa. Może dla tych ze średnimi dolegliwościami jest O.K. ale gdy problemy są większe to żaden Colon C nie pomoże i mnie nie pomaga.
Vivien

To pewnie zależy od tego, jak poważne są Twoje dolegliwości
To pewnie zależy od tego, jak poważne są Twoje dolegliwości, nic o nich nie piszesz. Myślę jednak, że jak uzbroisz się w cierpliwość i będziesz się stosowała (dokładnie) do zaleceń na opakowaniu, Colon C powinien przynieść Ci ulgę.
Internautka

Właśnie zamówiłam ten środek
Właśnie zamówiłam ten środek, nie miałam pojęcia ze można go kupić też w aptece. Mam straszne skurcze jelit. Lekarz długo się zastanawiał co mi przepisać i wybrał jedynie nospę. Jak wypróbuję napiszę jak działa.
Internautka

A czy mogę brać jak mam ostre objawy IBS-u tzn. z biegunkami??

Internauta

Jak najbardziej możesz
Jak najbardziej możesz, bo Colon C jest zalecany też w przypadku jelita drażliwego. Wiem, bo sama mam w rodzinie osobę z takim schorzeniem i Colon C bardzo mu pomógł.
Maria

Czy Colon C jest bezpieczny dla płodu podczas ciąży??

Internautka

Jest bezpieczny, nie ma w nim żadnych chemicznych dodatków
Jest bezpieczny, nie ma w nim żadnych chemicznych dodatków. Ale na Twoim miejscu zapytałabym jednak lekarza, który się Tobą opiekuje.
Internautka

Kupiłam Colon C raczej ze względu na wzdęcia
Kupiłam Colon C raczej ze względu na wzdęcia niż problemy z zaparciami (chociaż czasami i takie miewam), na razie stosuje 2 dzień więc trudno mi stwierdzić czy pomaga czy też nie. Zastanawia mnie jedno, ponieważ biorę tabletki antykoncepcyjne, czy Colon C może zmniejszyć ich skuteczność? czy powinnam zastosować jakiś odstęp czasowy od wypicia Colonu a przyjęcia tabletki, jeśli tak to jaki?
Internautka

Colon C nie ma wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych
Colon C nie ma wpływu na działanie tabletek antykoncepcyjnych, bez obaw. Wystarczy półgodzinna przerwa między wypiciem Colonu C a łyknięciem tabletki.
Internautka

A ja uważam ze fajny jest ten Colon C, pozdrawiam

facet, który dba o linię...

Jak używać?
Proszę niech mi ktoś napisze jak powinno się zażywać Colon C? 2 razy dziennie pół godziny przed śniadaniem i kolacją 5 gram wsypać do szklanki i zalać jaka ilością wody? Wystarczy 100 ml? A następnie 200 ml wody lub soku do zapicia?
Internautka

Dokładnie tak, jak piszesz
Dokładnie tak, jak piszesz: czubatą łyżeczkę zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i wypić, popić preparat dodatkową szklanką wody. I dwa razy dziennie – przed śniadaniem i przed kolacją.
Internautka

Bez obaw
W ciągu trzech lat dwa razy zdiagnozowano u mnie niedrożność przepuszczającą jelit. Lądowałam wtedy w szpitalu i za drugim razem o mało nie skończyło się operacją. Przeszłam wszystkie badania: kolonoskopię, USG jamy brzusznej i pasaż przewodu pokarmowego. Nie znaleziono nic. Jednak co jakiś czas czuję dyskomfort w jamie brzusznej, raz boli, raz strzyka. Czy w takim przypadku jest szansa, że Colon C mi pomoże a nie spowoduje kolejnej niedrożności?
Internautka

Moim zdaniem Colon C nie powinien spowodować niedrożności
Moim zdaniem Colon C nie powinien spowodować niedrożności, ale na wszelki wypadek, jak będziesz w aptece, zapytaj farmaceutę.
Internautka

Po środkach przeczyszczających
Czy pomoże ustabilizować przemianę materii po wielomiesięcznym uzależnieniu od silnych środków przeczyszczających? A może ktoś poleci mi coś innego?
Internautka

COLON C pewno Ci pomoże
COLON C pewno Ci pomoże, ale musisz się uzbroić w cierpliwość, bo przyjmowanie środków przeczyszczających przez kilka tygodni, rozregulowało Ci pracę całego układu pokarmowego...
Internautka

Niezależnie od przedstawianych tutaj opinii
Niezależnie od przedstawianych tutaj opinii przez różne osoby, stwierdzam, że mnie Colon C pomógł na problemy jelitowe. Cieszę się, że trafiłem wreszcie na ten preparat. Pozdrawiam
Andrzej

Witam, dzięki COLON C nie mam już okropnych zaparć
Witam, dzięki COLON C nie mam już okropnych zaparć spowodowanych przyjmowaniem leku psychotropowego jakim jest Klozapol. Teraz oddaje stolec codziennie i bez żadnych problemów. Polecam wszystkim COLON C naprawdę działa.
Robert. G z Chrzanowa

Bardzo pomaga, również można go stosować u zwierząt.
Mam pieska z „uchyłkiem” prostnicy. Dodaję colon do karmy (jest bez smaku), zjada bez problemu, już w formie galaretkowatej - inaczej się nie da, ale działa, jest z nim dobrze! To rewelacja!


Będę musiał to wypróbować
Będę musiał to wypróbować u mojego jamniczka, bo też miewa problemy. Dzięki za podpowiedź!
Zygmunt

Mi nie pomaga dlaczego??
Spożywam zgodnie z zaleceniem do tego w ciągu dnia około 2,5 litra wody i nic kompletnie. Dalej ten sam problem zaparcia i okropnie wzdęty brzuch. Stosuje już ponad tydzień. Nie rozumiem dlaczego nie zadziałał.


Każdy organizm inaczej reaguje, Twój też na pewno „zaskoczy”, trochę cierpliwości.
Może masz jakieś wyjątkowo zastarzałe problemy i stąd takie opóźnione działanie. U mnie to trwało aż dwa tygodnie, a u mojej mamy zadziałał po dwóch dniach. Różnie bywa, ale pomaga na pewno.
Zosia

Jestem zdumiona!
Colon dał mi ulgę we wzdęciach i zaparciach. czuję się rewelacyjnie fizycznie i psychicznie a stosuję raptem kilka dni.
Ania

Brakuje mi słów
Brakuje mi słów podziękowania za radę która mi dała koleżanka. Stosując Colon c odzyskałam radość życia dnia codziennego.


Colon C usunie toksyny?
Mam trochę problemów zdrowotnych, czuję się nie najlepiej: ciągle jestem zmęczony, na nic nie mam ochoty... Wiem, że w dużej mierze to wina tego, czym się odżywiam, ale lubię właściwie wszystko, co niezdrowe: tłuste mięso, świeże białe bułeczki z masłem. Warzywa to nie dla mnie, chleba razowego nie lubię... Żona powiedziała mi, że gdzieś wyczytała, że przy takim życiu to na pewno mam w organizmie całe mnóstwo toksyn i że powinienem oczyścić organizm. Podobno Colon C ma właściwości oczyszczające. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym preparatem?
Mariusz

Usunie, usunie...
Też jestem amatorką „śmieciowego” jedzenia, niestety... Za radą przyjaciółki stosowałam Colon C z fantastycznym skutkiem. Polecam go wszystkim, bo naprawdę działa! Nie u każdego od razu, ale tym się nie zrażaj. Powodzenia
Ania

Stosuję inaczej
Stosuję Colon C od jakiegoś czasu. Zaczęłam od dawki wskazanej w instrukcji i musze powiedzieć że efekty były marne. Teraz zażywam dwa razy dziennie czubatą łyżkę stołową i moje wypróżnianie wygląda trochę lepiej, tzn. bardzo skromnie nie do końca ale raczej codziennie.
J.C

Ważne, że działa
Ja biorę tak, jak napisane na opakowaniu i po pierwszym tygodniu byłam raczej zniechęcona, bo rezultaty były takie sobie. Ale postanowiłam wytrwać i teraz, po miesiącu, jestem bardzo zadowolona. Pewnie każdy organizm inaczej reaguje, bo u mojej mamy zadziałał od razu.
Miśka

Do J.C.:
Zaczęłaś od dawki wg instrukcji i efekty były marne, a następnie piszesz, że bierzesz dwie czubate łyżki i efekty są? A wg instrukcji trzeba właśnie brać 2 czubate łyżki stołowe dziennie (przez pierwsze 2 tyg.) z kubkiem wody/soku i popijać JESZCZE JEDNYM kubkiem (a więc dwa kubki do jednej łyżki!; oczywiście wszystko pół godziny PRZED posiłkiem)... ColonC nie ma prawa nie zadziałać, jeśli się stosuje ściśle do tej bardzo prostej instrukcji :)
Ada

Jeden z lepszych preparatów
Witam! Sądzę, że preparat działa, tylko w przypadku stosowania się do zaleceń, czyli nie jest wskazane używanie go częściej niż podstawowe 2 x dziennie (rano i wieczorem) przez pierwsze 3-5 dni a potem 3-4 razy dziennie. Mam a raczej miałam ok. 8 kg nadwagi (obecnie już ok. 5 kg). Używam preparat ok. 3 tygodni przez pierwsze dni wg na wszystko na raz). Problem nadwarażliwego jelita stopniowo się zmniejsza, jest duża poprawa, jednakowoż uważam, że jest to jeden z lepszych preparatów na problemy z jelitami, prawdą jest, że żaden preparat nikomu nie pomoże jeśli nie będziemy go systematycznie stosować. Proponuję użyć min. 1 opakowanie a, jak sądzę, apetyt zostanie poskromiony i wypróżnianie będzie dużo lepsze . Jedno co trzeba, to cierpliwie i o ustalonych porach należy przyjmować preparat. Nie wierzcie mi po prostu, sami się musicie przekonać, bo ja to tak jak wy jak ten Niewierny Tomasz ;-)
Koszt opakowania ok. 20 zł więc nie majątek a robi nie lada rewolucję w brzuchu, jak sprawdzicie to pogadamy. Myślę, że będzie o czym
Sylwia

Jak często?
Ale nikt nie napisał ile razy dziennie się wypróżnia czy jak często. Może ktoś poinformuje?
Ania

To zależy
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że z tą częstotliwością bywa różnie, w zależności od organizmu: najczęściej raz dziennie, ale bywa że i 2 razy
Kaśka

I Colon, i dieta
Częstotliwość wypróżnień zwiększyła się z 1 na dzień lub 1 na dwa dni do dwóch-trzech dziennie. Efekty działania Colonu moga być u kogoś słabe jeśli biorąc Colon nie zmienia nawyków żywieniowych, czyli np. pizza codziennie do biura, słabe przeżuwanie pokarmu, dużo białego pieczywa itd. itd. itd. Cała masa artykułów o tym jest w necie. A druga sprawa, że przez nieprawidłowe odżywianie może mieć ktoś tak zaśmiecone i zaglutowane jelita, że musi naprawdę upłynąć trochę czasu zanim Colon wszystko wyszoruje. Ale nie stanie się tak, jeśli dieta i nawyki pozostaną te same :)
Ada

Po operacji jelita
jestem po operacji jelita grubego. Wszystko zaszyte. Ale miewam zaparcia. Pije senes. Ale teraz to mnie całkowicie zatkało. Czy Colon pomoże?
Andrzej z Lodzi

Pomoże
Colon na pewno Ci nie zaszkodzi, powinien pomóc. Nie wiem, czy w przypadku Twojego schorzenia senes jest wskazany? Lepiej zapytaj lekarza. Pozdrawiam i powodzenia
Maryla

Rano i przed obiadem?
Mam pytanie czy mogę go stosować rano i przed obiadem , czy nie da to efektu bo bardzo mi zależy...
Joanna

Możesz
Ja tak właśnie przyjmuję: rano i gdzieś ok. 16, przed obiadem. I działa...
Magda

Ile wody?
witam, zamierzam kupić Colon C, ale najpierw chciałam się dopytać, na tym portalu jest napisane cytuje: "Po dwóch tygodniach można zmniejszyć ilość preparatu o połowę." wiec moje pytanie jest takie: Czy tylko ilość preparatu zmniejszyć można czy również ilość wody?? pozdrawiam
K.

Połowa porcji
Możesz zmniejszyć ilość colonu, tylko po co? Ale jak się uprzesz i zmniejszysz go o połowę, to rozpuść go w połowie wody, ale popijaj najlepiej całą szklanką.
Ola

Witam... mam pytanie w jakiej cenie jest ten preparat?

Joanna

Ja płaciłam za duże opakowanie trzydzieści parę złotych, ale starcza prawie na miesiąc.

Aśka

Wycięty wyrostek
Miałem wycięty wyrostek robaczkowy i przy tej okazji trochę rozregulowano mi pracę jelit. Czy w moim przypadku Colon C pomoże ? Może ktoś odpowiedzieć ?
Piotrek

Do Piotrka
Cześć, Moim zdaniem Colon Ci pomoże uregulować jelita. Usunięcie wyrostka to żadna przeszkoda, też żyję bez niego już kilkanaście lat...
Mira

„Burczenie” w jelitach
Mam straszne problemy ze wzdęciami i burczeniem w jelitach; czy colon c pomoże na te burczenie „przelewanie”?
Zrozpaczona

Nie zaszkodzi
Colon Ci na pewno nie zaszkodzi, ale może warto zapytać lekarza, skąd te „przelewania” i „burczenie”? Może coś nie tak z dietą? A może to jakiś poważniejszy problem? Ale tak czy siak, spróbuj Colonu. Ja bym tak zrobiła.
Grażyna

Toksyny
Czy colon C pomoże na pokrzywkę?? Mam cholerny problem z tym, przyczyn może być dużo jedna z nich sadze ze są toksyny. Miał ktoś taki problem?
Dawid

Nie mam zaparć
Stosuję, już od dawna, choć nie zawsze regularnie. Teraz jestem już w 9 m-cu ciąży, nadal stosuję – dzięki temu preparatowi nie mam zaparć i nie dokuczają mi hemoroidy. Ufff...
Lucy

Czy Colon mi pomoże?
Mam pytanie. Biorę Colon C prawie od tygodnia. Na początku było wszystko dobrze przynajmniej raz dziennie się wypróżniałam i byłam zachwycona. Teraz jednak mam z tym problem, mój brzuch jest wydęty lekko nie wiem czy muszę poczekać aż wszystko zacznie działać czy Colon mi nie pomoże?
Asia

Zaczynam oczyszczanie
Weszłam na to forum, bo sama chcę zacząć stosować Colon w związku z moimi problemami. Dość dużo czytałam na temat tego preparatu, mam znajomych którzy go od jakiegoś czasu stosują i też sondowałam ich opinie. I zdecydowałam, że go kupię. Zawsze warto pomóc organizmowi pozbyć się toksyn i innych śmieci zalegających w jelitach, takie sprzątanko jelit na pewno dobrze zrobi każdemu. Mam też nadzieję na uregulowanie przemiany materii, i co się z tym wiąże, zgubienie kilku kilogramów. Za jakiś czas napiszę o swoich doświadczeniach.
Roma

Do Asi
Na początku też miałem wahania: colon zadziałał od razu, potem coś jakby się zahamowało, ale po kilku dniach wszystko się uregulowało i jest teraz OK. Myślę, że u Ciebie będzie tak samo i colon Ci pomoże, tylko trochę cierpliwości. Jak masz jelita bardzo zabagnione, to daj colonowi trochę czasu, żeby sobie poradził z tym, co przez lata gromadziłaś. Powodzenia.
Artur

Po jakim czasie działa?
po jakim czasie zaczęliście się codziennie załatwiać? ja mam problem z wypróżnianiem. Załatwiam się raz na 5-6 dni i tylko z pomocą czopków. Jak długo powinnam czeka cna efekty zażywania Colonu przy zastosowaniu odpowiedniej diety?
Ania

Bardzo szybko
Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że w zasadzie działa prawie natychmiast – po kilku, kilkunastu godzinach. Ale każdy organizm reaguje inaczej. U mojej siostry na przykład zadowalające efekty były dopiero po 3 dniach. A teraz obie jesteśmy fankami colonu.
Muza

Colon i kolacja
A czy po zażyciu Colonu muszę koniecznie jeść? Biorę go drugi dzień jem tak jak kazał mi lekarz ale nie jestem specjalnie wieczorem głodna. mogę wypić Colon i nic potem nie zjeść?
Ania

Jaki smak?
Cholernie niesmaczne...
Tosia

Przyzwyczaisz się
Nie przesadzaj z tym smakiem, ja biorę colon już od miesiąca i przyzwyczaiłam się do smaku. Da się to zjeść, zwłaszcza, że naprawdę pomaga. A przy okazji – to w odpowiedzi na Ani zapytanie – nie musisz jeść kolacji, ale nie zapominaj o wypijaniu szklanki wody, to naprawdę ważne.
Sonia

Zawsze można wrócić
Czy colon c trzeba stosować długotrwale czy tylko przez jakiś czas, a później odstawić? i czy po odstawieniu możliwy jest powrót dolegliwości wzdęcia, zaparcia etc.?
Kikaa

Od ciebie zależy
Możesz go przyjmować do czasu, aż uznasz, że spełnił swoją rolę, uregulował przemianę, wywalił z organizmu toksyny i możesz odstawić. Pytanie tylko po co? Żeby znów zaśmiecać jelita? Ja co jakiś czas robię przerwę w przyjmowaniu, ale potem do niego wracam. I w międzyczasie nic złego się nie dzieje. Fajne w nim jest to, że on nie uzależnia. Ja tam jestem nim zachwycona
Maria

Przedawkowałam
Przedawkowałam Pomocy! Przedwczoraj na noc, wzięłam 2 czubate duże łyżki colon c i boli mnie brzuch jest wzdęty (jak w 5 mies. ciąży) czy to przejdzie? Czuję jakąś gruźle pod żołądkiem czy mam zapchane jelita? Wczoraj cały dzień czułam się syta i zjadłam tylko jogurt i kawałek kucha (ledwo). Dzisiaj boję się jeść że mi wszystko utknie. POMOCY!!!
Sylwia

Wody, wody dużo!
A popiłaś to dużą ilością wody, czy tak na sucho sobie łyknęłaś? Odstaw ten colon na jakieś dwa dni, pij dużo płynów, a potem zacznij brać colon dokładnie tak, jak napisane na opakowaniu. Wiesz, co za dużo, to niezdrowo! Pozdrawiam
Aga

Zaczynam
Właśnie dzisiaj sobie kupiłam i myślę na noc wypić ,odezwę się po paru dniach ale jestem nastawiona pesymistycznie. Pozdrawiam :)
Zofia

Będzie dobrze
A skąd ten pesymizm? Będzie dobrze.
Jola

Wzdęty brzuch
Od dwóch tygodni biorę Colon C i wypróżniam się co 2 lub 3 dzień, ale brzuch mam bardzo wzdęty i straszne gazy, a takich poprzednio nie miałam. Nadmieniam, że czyszczenie jelita grubego przeprowadziłam przez cały wrzesień metodą opisaną przez M. Tombaka, więc aż tak bardzo zanieczyszczonych jelit nie powinnam mieć. Natomiast miałam ogromny problem miałam z zaparciami od 35 lat i mam nadzieję, ze teraz po Colonie C będę się codziennie wypróżniać. Tylko pozostanie mi problem z gazami i wzdęciami, czy zniknie po dłuższym stosowaniu leku?
Grażyna z Wałbrzycha

Jelito wrażliwe
Pomógł komuś Colon C przy jelicie wrażliwym?
Dorota

Do Grażyny
Wszystko będzie OK., trochę cierpliwości. Przy okazji powiem, że ja brałam, a też mam problem z jelitami. I Colon mi pomógl
Kaśka

Ślub w czerwcu
Ja też mam zaparcia i dość znaczną nadwagę, jak myślicie czy COLON c pomoże mi pozbyć się tych dolegliwości a przy tym zrzucić parę kilo!!! Na początku czerwca wychodzę za mąż i fajnie by było schudnąć!
Agulek

Pić, pić...
Wiecie co... :) Ten środek jest wspaniały, ale mam jedna radę. Dużoooo picia
Didi

Agulek
Schudniesz, schudniesz... Tylko bierz go regularnie i nie zapominaj o popijaniu wodą. Ja schudłam
Magda

Zaczynam...
Od dziś biorę Colon C zobaczymy czy zadziała. Mam okropne wzdęcia i bóle w podbrzuszu, raz zaparcia raz biegunki, a w ogóle to problemy z wypróżnianiem. Mam nadzieję że pomoże.
Barbara

Colon C i Spirulina
A czy mogłabym połączyć dwa suplementy: Colon C ze Spiruliną? Jestem ciekawa czy nie byłoby jakichś negatywnych skutków i czy się nie wykluczają?
Ania z Krakowa :)

Herbata zamiast wody
A czy zamiast wodą można go popijać herbatą?
Hejj ludzie!!!

Jak sobie pomóc?
mam straszne problemy, przez cały czas burczy mi w brzuchu, przelewa się i to dosyć głośno :( do tego jeszcze mam wzdęcia i zaparcia, lekarze nie potrafią mi pomóc, zjadłam już całą masę różnych leków zmieniłam dietę na zdrowszą, staram się dużo pić, i nic... myślicie że colon c może mi pomóc, czy ktoś ma takie problemy jak ja?? Jestem przez cały czas zła że mam takie problemy, i nie wiem jak mam sobie pomóc, może najlepiej nic nie jeść
przerażona

Do Przerażonej i nie tylko
Sama mam długie doświadczenie z Colonem, dzięki któremu naprawdę pozbyłam się dolegliwości typu wzdęcia czy burczenie w brzuchu, a przede wszystkim zaparcia. Jestem wdzięczna pani magister z mojej apteki, że mi ten Colon doradziła.
Ania z Krakowa pyta, czy może łączyć colon ze spiruliną – myślę że tak, tylko nie razem, ale zrób sobie przynajmniej godzinny odstęp.
Pozdrawiam i życzę wszystkim fanom Colonu powodzenia
Maria z Gdańska

Antybiotyki i Colon
Mam pytanie. Mam teraz bardzo chore gardło i biorę antybiotyki, czy mogę stosować je z Colonem c?
Aneczka

Możesz
Kiedyś dostałam w aptece ulotkę o Colonie, i tam było wyraźnie napisane, że Colon C jest nawet wskazany przy antybiotykoterapii.
Krasna

Colon C a miesiączka
Czy mogę stosować colon c w czasie miesiączki ???
Lola

Nie czuję
Biorę od 2 dni (rano, wieczór. Rano, wieczór) i nawet nie czuję żeby pracował w moich jelitach tak jakbym przyjęła i nic:( dlaczego: (biorę tak jak na etykiecie jest napisane w woda "rozpuszczone" - do dna i poprawiam szklaną wody. Proszę poradźcie!
Danone

Do Loli i Danone
Miesiączka nie jest przeszkodą, by brać Colon. A Danone radzę uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli bierzesz wg sposobu, który jest na opakowaniu, to na pewno będzie działać. Tak to jest: u jednych działa następnego dnia, u innych trochę później. Ale działa zawsze!
Mirka

REWELACJA!!!
Najlepsze co może być na zaparcia. Nigdy nie miałam zaparć... no może jako mała dziewczynka. Mam 26 lat i niedawno rzuciłam palenie. Gdy paliłam mogłam biegać do wc po 5 razy dziennie, z dniem gdy przestałam palić - wc mogło dla mnie nie istnieć. Irytowało mnie to bardzo, ponieważ rzucenie palenia po 5 latach przyszło mi zupełnie naturalnie - bez nerwów, bez zajadania się... po prostu jakby papierosy nie istniały... jednak nie chciałam przytyć z przyczyn niezależnych ode mnie a mianowicie przemiany materii, która drastycznie się zwolniła. Gdy po 3 dniu nadal nie czułam, że muszę się wypróżnić postanowiłam działać. Oczywiście... śliwki suszone - nie działa, śliwki suszone moczone w wodzie przez noc - nie działa, dieta bogata w błonnik (bardziej już się nie da) - nie działa, pół butelki oleju rycynowego - pobudka o 3 w nocy- działa. Jednak na chwile i znowu 3 dni przerwy. Nie chodziło mi o przeczyszczenie tylko wyregulowanie pracy jelit. Zażywałam również probiotyki... słabo działały. No i trafiłam na Colon C i... REWELACJA. Tak genialnego specyfiku jeszcze chyba moje oczy nie widziały. Poprawa już po 1 dniu... i od pierwszego zażycia regularne i normalne wizyty w WC, super wyregulowana praca jelit, zero efektu "przeczyszczenia". I wreszcie spokój psychiczny. Dziękuję Państwu bardzo za ten preparat!!
Szczęśliwie niepaląca Sylwia

Duży brzuch
Ja biorę colon c od dawna pomaga ale mam brzuch jak bym była w ciąży co z tym zrobić
Aga

Na sucho?
Chciałam zapytać czy można go nie rozpuszczać z woda tylko np polknac lyzeczke colonu i popic obficie?
Miska

Rozpuścić
No coś Ty? Nie wiem dlaczego, ale na pewno trzeba rozpuścić. Może chodzi o to, żeby trochę spęczniało, i taka galaretka łatwiej się przesuwa? Bierz tak, jak napisali na opakowaniu!
Grażyna

Zaparcia
stosuję Colon C już od około dwóch miesięcy. Jest lepiej ale niestety czasami mimo to występują 3 4 dniowe zaparcia i niestety muszę skorzystać z Figury. Czy Wam też się to przydarza?Nie chcę używać środków przeczyszczających wolałabym aby sam Colon mi pomagał ale jak już zacznie się zaparcie nie mam innego sposobu? jakaś sensowna rada?
Ania

Colon tak, dieta też
Słuchajcie: colon colonem, ale to wcale nie znaczy, że można sobie odpuścić dietę. Trochę mniej słodyczy, chleba i ziemniaków, więcej warzywek, dużo wody i będzie OK. A tak poważnie, to jak ciągle Cię wzdyma, to może trzeba do lekarza iść, bo coś tam może niedobrego się w jelitach dzieje. Wiesz, jelita rzecz ważna i jak w telewizji mówią, to 70 proc. odporności w brzuchu siedzi. To to o ten brzuch trzeba dbać!
Zbyszek

Dodaj swoją opinię


Serwis nie odpowiada za treść publikowanych opinii.


<-powrót
  pasek zaokr
Zapraszamy do sklepu
Dodaj swoją opinię:

Podpis:

Poradnia.pl - profilaktyka i leczenie chorób, ziołolecznictwo, uroda, zdrowy styl życia, diety i żywienie, zabiegi i terapie

Sposób użycia

Reklama

lg_tlo pg_tlo
Colon C    Colon C® men    Colon C Light    Colon Slim   
ld_tlo pd_tlo

Copyright © 2010-2015 A-Z Medica ® Wszystkie prawa zastrzeżone.   |  Polityka prywatności  |  Polityka Cookies