Colon C Colon C men Colon C Light Colon C slim

Zamow probke colonc Colon C
Colon C - zwielokrotniona siła działania

COLON C to suplement diety, którego naturalne składniki dzięki wyjątkowej kompozycji ułatwiają perystaltykę jelit (Psyllium seed husk, inulina z cykorii). Jako jedyny dostępny na rynku preparat zawiera błonnik, szczepy przyjaznych bakterii i fruktooligosacharydy, które zastosowane łącznie dają w pełni zadowalający, trwały efekt. Zawarte w preparacie Psyllium seed husk (Plantago ovata) jest bogate w błonnik pokarmowy, czyli nierozpuszczalne włókna roślinne pęczniejące w przewodzie pokarmowym. Zwiększając swoją objętość, pobudzają one motorykę jelit, przyspieszają przesuwanie wypełniającej je masy i w rezultacie wpływają korzystnie na regularny rytm wypróżnień.

Fruktooligosacharydy zawarte w suplemencie Colon C pochodzą z cykorii. Stymulują one prawidłową przemianę materii, dzięki czemu sprzyjają odchudzaniu się. Preparat zawiera także bakterie z rodzaju Lactobacillus acidophilus i Bifidobacterium. Psyllium seed husk (Plantago ovata), fruktooligosacharydy i przyjazne bakterie to połączenie optymalne dla jelit. Usprawnia ich pracę bez żadnych skutków ubocznych.

Nagrody i wyróżnienia
Suplement diety Colon C jest zdobywcą tytułu Produkt Roku 2012 i 2013 Świata Farmacji. Nagrodę przyznało Wydawnictwo "Apteka" Sp. z o.o. i redakcja "Świata Farmacji" na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród polskich farmaceutów.

Colon C otrzymał również Nagrodę Zaufania Konsumentów - Złotego Otisa 2007 - oraz Nagrodę Zaufania "Złoty OTIS 10-lecia". Zadecydowali o tym konsumenci, którzy przyznając to prestiżowe na polskim rynku wyróżnienie, wyrazili uznanie dla producenta i jego produktu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w plebiscycie Nagrody Zaufania "Złoty OTIS 10-lecia" oddali swoje głosy na Colon C.

Rodzina produktów Colon C
Colon C | Colon C® men | Colon C Light | Colon Slim

Inne suplementy diety firmy A-Z Medica
Kalkulator   
Zapraszamy do sklepu
Opinie
Poradnia.pl - profilaktyka i leczenie chorób, ziołolecznictwo, uroda, zdrowy styl życia, diety i żywienie, zabiegi i terapie

Sposób użycia

Reklama

lg_tlo pg_tlo
Colon C    Colon C® men    Colon C Light    Colon Slim   
ld_tlo pd_tlo

Copyright © 2010-2014 A-Z Medica ® Wszystkie prawa zastrzeżone.