Colon C Colon C men Colon C Light Colon C slim

pasek_zaokr

Colon Slim - suplement diety

MASA NETTO: 300 g

  • Glukomannan będący składnikiem suplementu diety w ramach diety niskokalorycznej pomaga w utracie wagi

colon slim

Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) stanowi doskonałe źródło błonnika pokarmowego, który pobudza jelita do pracy i przyśpiesza przesuwanie się zawartych w nich mas. Inulina i glukomannan wspierają odchudzanie, a jod, mangan, miedź i żelazo to ważne minerały odpowiadające za prawidłowy metabolizm energetyczny.

Składniki:
łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata), inulina z cykorii (Cichorium intybus), korzeń konjac (Amorphophallus konjac), premiks mineralny (mleczan żelaza (II), siarczan cynku, siarczan miedzi (II), siarczan manganu, selenian (IV) sodu, jodek potasu).

Sposób użycia:
Trzy razy dziennie 2 czubate łyżeczki (10 g) zmieszać ze szklanką płynu (wody lub soku) i wypić. W celu zagwarantowania, że substancja dotrze do żołądka oraz żeby uniknąć ryzyka zadławienia się (szczególnie istotne dla osób mających trudności z połykaniem), należy popić dodatkową szklanką płynu.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 3 g glukomannanu dziennie w trzech porcjach po 1 g każda, z 1 lub 2 szklankami wody, przed posiłkiem i w ramach diety niskokalorycznej.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Suplement diety przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 12-go roku życia. Suplement diety bezglutenowy. Odpowiedni dla osób cierpiących na celiakię. Regularne przyjmowanie suplementu diety COLON SLIM stanowi cenne uzupełnienie błonnika w codziennej diecie.


Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym: Zalecana porcja dzienna (30 g) zawiera: % referencyjnej wartości spożycia:
Łupina nasienna babki jajowatej (Plantago ovata) 12,75 g -
Inulina z cykorii (Cichorium intybus) 12 g -
Korzeń konjac (Amorphophallus konjac) standaryzowany na 80% glukomannanu 5,1 g -
Żelazo 10,5 mg 75
Cynk 7,5 mg 75
Miedź 0,75 mg 75
Mangan 1,5 mg 75
Selen 41,28 µg 75,1
Jod 112,56 µg 75
Podmiot działający na rynku:
A-Z Medica Sp. z o.o.
ul. Władysława IV 13C
80-547 Gdańsk

Inne suplementy diety z rodziny Colon C
Colon C | Colon C® men | Colon C Light

Inne suplementy diety firmy A-Z Medica

  pasek zaokr
Zapraszamy do sklepu
Opinie
Poradnia.pl - profilaktyka i leczenie chorób, ziołolecznictwo, uroda, zdrowy styl życia, diety i żywienie, zabiegi i terapie

Sposób użycia

Reklama

lg_tlo pg_tlo
Colon C    Colon C® men    Colon C Light    Colon Slim   
ld_tlo pd_tlo

Copyright © 2010-2015 A-Z Medica ® Wszystkie prawa zastrzeżone.   |  Polityka prywatności  |  Polityka Cookies