Colon C Colon C men Colon C Light Colon C slim

pasek_zaokr

Colon Slim

Suplement diety


Składniki preparatu:
  • wspomagają zdrowe i skuteczne odchudzanie (inulina z cykorii)
  • chronią kości przed odwapnieniem podczas diety redukcyjnej (wapń i magnez)

colon slim

Preparat Colon Slim jest przeznaczony dla osób, które pragną schudnąć. Jego składniki - babka jajowata (Plantago opata), fruktooligosacharydy (inulina z cykorii), guma guar, błonnik korzenia konjac (Amorphophallus konjac) - zapewniają uczucie sytości, co pomaga ograniczyć ilość spożywanych pokarmów. Zawarte w preparacie minerały (wapń i magnez) uzupełniają deficyt związany z ograniczeniem porcji pożywienia.

Substancje o działaniu odżywczym i/lub fizjologicznym:
Babka jajowata (Plantago ovata), fruktooligosacharydy, guma guar, błonnik korzenia konjac (Amorphophallus konjac), węglan wapnia, tlenek magnezu.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zbilansowanej i zróżnicowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Suplement diety nie zastępuje zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Inne produkty z rodziny Colon C
Colon C | Colon C® men | Colon C Light

Inne suplementy diety firmy A-Z Medica

  pasek zaokr
Zapraszamy do sklepu
Opinie
Poradnia.pl - profilaktyka i leczenie chorób, ziołolecznictwo, uroda, zdrowy styl życia, diety i żywienie, zabiegi i terapie

Sposób użycia

Reklama

lg_tlo pg_tlo
Colon C    Colon C® men    Colon C Light    Colon Slim   
ld_tlo pd_tlo

Copyright © 2010-2014 A-Z Medica ® Wszystkie prawa zastrzeżone.